Bomba dividida axialment autoamorçant
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba dividida axialment autoamorçant

La bomba dividida axialment auto-és una versió auto-de cebada de la bomba dividida axial normal. Al cos de la bomba es pot instal·lar una bomba de buit elèctrica o pneumàtica d'auto-cebada per aconseguir una capacitat d'auto-cebada completa. Aquesta versió té totes les funcions de la versió estàndard, però només és adequada per a líquids nets sense partícules sòlides, com ara aigua de mar i aigua dolça.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor dièsel o motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una sola etapa |
| Aplicació | Tractament d'aigua potable, Indústria alimentària i de begudes, Instal·lacions industrials, Reg i agricultura, Mineria, |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 11-2240 kW |
| Talla de sortida | Menor o igual a 1200 mm |
| Flux | 50-18000m³/ H |
| Cap | 10-260m |
| Material |
Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques estructurals


Característiques del producte
El disseny de l'impulsor de doble-succió aconsegueix cabals elevats. La carcassa de la bomba es divideix en dues cambres, que milloren el rendiment d'aspiració i equilibren les forces hidràuliques axials, la qual cosa allarga la vida útil del coixinet i millora la fiabilitat. El disseny d'acoblament llarg fa que la bomba sigui molt fàcil de mantenir, ja que es pot accedir al capçal de la bomba sense treure el motor. Les bombes de muntatge mitjà-també són més robustes i adequades per a un ús continuat, ja que s'instal·len coixinets addicionals al capçal de la bomba, que poden reduir considerablement la càrrega del motor durant el funcionament.
El disseny de la carcassa dividida permet l'eliminació fàcil del grup del rotor sense distorsionar la disposició de la bomba o les canonades d'aspiració i descàrrega, estalviant temps en la reparació/manteniment de la bomba.
La bomba centrífuga i el motor utilitzen eixos independents, el que significa que si l'eix de la bomba es trenca, només cal substituir l'eix de la bomba. Altres bombes centrífugues de muntatge mitjà-menys robustes del mercat utilitzen només l'eix del motor, la qual cosa significa que si l'eix de la bomba es trenca, s'ha de substituir tot el motor.
El disseny d'acoblament llarg significa que hi ha molt espai entre la bomba i el motor, que al seu torn protegeix el motor de l'entrada de fluids en cas de fallada del segell.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

Preguntes freqüents
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: Bomba dividida axialment autocebadora, fabricants de bombes dividides axialment autocebadores de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux (Q): | 50-18000m³/ H |
| Cap (H): | 10-260m |
| Pressió: | 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar) |
| Calibre: | Menor o igual a 1200 mm |
| Potència: | 11-2240 kW |
| Temperatura mitjana: | -20 graus -150 graus (-4 graus F-482 graus F) (per sobre de 80 graus, especifiqueu-ho) |
| Material: | Ferro colat / ferro dúctil / acer colat / acer inoxidable, etc |
| Àmbit d'aplicació: | La bomba centrífuga de doble succió tipus S-és una bomba centrífuga de doble succió horitzontal de doble pol d'un sol pol desenvolupada per la nostra fàbrica. És un producte eficient i d'estalvi-energètic adequat per a bombes de drenatge i subministrament d'aigua industrial i urbana. Es pot utilitzar com a bomba de drenatge o subministrament d'aigua per a fàbriques, ciutats, centrals elèctriques, conservació d'aigua, petroli, enginyeria i altres indústries. També es pot utilitzar per al reg agrícola i altres indústries. |
Un parell de
Bomba d'aigua de caixa dividida centrífuga impulsadaSegüent
NoEnviar la consulta










