Bomba centrífuga de caixa dividida horitzontal d'una sola etapa
Cap (H): 10-260m
Pressió: 0.1MPa-2.6MPa (1Bar-26Bar)
Calibre: inferior o igual a 1200 mm
Potència: 11-2240kw
Temperatura mitjana: -20 graus -150 graus (-4 graus F-482 graus F) (per sobre de 80 graus, especifiqueu-ho)
Material: ferro colat/ferro dúctil/acer fos/acer inoxidable
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció del producte

La bomba centrífuga de caixa dividida horitzontal d'una -etapa és un nou producte de la bomba d'aspiració doble de caixa dividida de quarta generació desenvolupada per la nostra empresa en funció de la demanda del mercat i l'absorció àmplia de tecnologies avançades de productes similars a casa i a l'estranger. Les bombes centrífugues de caixa dividida horitzontal d'una-etapa produïdes actualment per la nostra empresa tenen 46 models i 390 especificacions bàsiques. La bomba té un espectre de model complet i ampli i una alta eficiència mitjançant l'ús d'impulsors prototip i impulsors modificats i el seu tall. Dins del rang de rendiment de l'espectre del model, pot proporcionar bombes d'aigua amb qualsevol punt de treball de cabal i capçal que s'adapti adequadament a les necessitats dels usuaris.
Vídeo del producte
Paràmetres del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor dièsel o motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una sola etapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 3-1600 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 300 mm |
| Flux | 3.7-1350m³/ h |
| Cap | 50-1800m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Significat del model

Característiques estructurals

Ús del producte
Aquesta bomba centrífuga de caixa dividida horitzontal d'una -etapa s'utilitza àmpliament en el subministrament d'aigua i el drenatge urbà, el subministrament d'aigua urbà; subministrament d'aigua i drenatge dels sistemes de calefacció central; subministrament d'aigua i drenatge d'empreses metal·lúrgiques siderúrgiques, refineries petroquímiques, molins paperers, camps petroliers, centrals tèrmiques, construcció d'aeroports, plantes de fibra química, fàbriques tèxtils, fàbriques de sucre, plantes químiques, centrals elèctriques; subministrament d'aigua per a sistemes d'extinció d'incendis a fàbriques i mines, subministrament d'aigua per a sistemes de climatització; drenatge i reg de terres de conreu i diversos projectes de conservació de l'aigua.
Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

Etiquetes populars: Bomba centrífuga de caixa dividida horitzontal d'una sola etapa, fabricants de bombes centrífugues de caixa dividida horitzontal d'una sola etapa de la Xina
Paràmetres del producte

Un parell de
Bomba centrífuga Carcassa divididaEnviar la consulta










