Bomba de circulació d'oli tèrmic
Cap (H): 16~1400m
Pressió: 0,16 MPa ~ 14 MPa (1,6 bar ~ 140 bar)
Potència: Segons la viscositat i la gravetat específica del líquid.
Temperatura del líquid: -80 graus ~ 450 graus (-112 graus F ~ 842 graus F)
Material: acer fos/acer inoxidable/acer resistent a la calor, etc
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

La bomba de circulació d'oli tèrmic és una bomba-d'alta eficiència dissenyada per al sistema de circulació d'oli tèrmic. La seva funció principal és transportar el portador de calor i és una combinació ideal per als equips d'intercanvi de calor. Aquesta bomba té una estructura única de dissipació de calor d'-escalfament automàtic, que substitueix el mètode tradicional de refrigeració per aigua, fent que l'estructura de l'equip sigui més compacta, de mida petita, de menor cost d'operació, estable en rendiment i duradora.
Descripció dels productes
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una -etapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | Trieu segons la viscositat i la gravetat específica del líquid |
| Talla de sortida | Inferior o igual a 600 mm |
| Flux | 5.5-1800m³/ h |
| Cap | 16-1400m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo del producte
Característiques del producte
Resistència química: Fabricades amb materials com acer inoxidable, PTFE i PVDF, aquestes bombes poden suportar productes químics corrosius i abrasius.
Seguretat: El disseny minimitza el risc de fuites i l'exposició a productes químics perillosos, millorant la seguretat en el lloc de treball.
Versatilitat: Capaç de manejar diversos productes químics amb diferents viscositats i temperatures.
Alta potència d'aspiració:Dissenyat per oferir una gran capacitat d'aspiració, que permet a la bomba gestionar fluids d'alta-viscositat o transferir substàncies químiques des d'ubicacions d'emmagatzematge subterrànies-remotes.
Costos operatius reduïts:Els materials duradors i el disseny eficient redueixen els requisits de manteniment i el consum d'energia, contribuint a l'estalvi de costos durant la vida útil de la bomba.
Eficiència operativa:L'alta capacitat d'aspiració i la compatibilitat química garanteixen operacions de processament, transferència i ompliment eficients, fins i tot amb líquids difícils.
Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

Etiquetes populars: Bomba de circulació d'oli tèrmic, fabricants de bombes de circulació d'oli tèrmic de la Xina
Paràmetres del producte
| Caudal (Q): | 5.5~1800m³/h |
| Cap (H): | 16~1400m |
| Pressió: | 0,16 MPa ~ 14 MPa (1,6 bar ~ 140 bar) |
| Potència: | Segons la viscositat i la gravetat específica del líquid. |
| Temperatura del líquid: | -80 graus ~ 450 graus (-112 graus F ~ 842 graus F) |
| Material: | Acer fos/acer inoxidable/acer resistent a la calor, etc |
| Àmbit d'aplicació: | s'utilitza per transportar líquids a baixa-temperatura o alta-temperatura, líquids neutres o corrosius, líquids nets o que contenen partícules sòlides, líquids que no es poden contaminar, etc. Apte per a la indústria química, refinació del petroli, fabricació de paper, refinació de sucre, alimentació, farmacèutica, fibra de síntesi i altres indústries. |
Un parell de
Bomba elèctrica de procés petroquímicEnviar la consulta










