Bomba de transferència d'oli d'alta temperatura
Ascensor: 16~1400m
Calibre: inferior o igual a 600 mm
Potència: Segons la viscositat i la gravetat específica del líquid
Temperatura: -80 graus ~ 450 graus (cal especificar la temperatura)
Material: acer fos/acer inoxidable/acer -resistent a la calor, etc.
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

La bomba d'oli d'alta-temperatura és un tipus d'equip de bomba que s'utilitza per transportar mitjans a altes temperatures. S'utilitza principalment en el petroli, la indústria química, l'energia i altres indústries. La bomba es caracteritza per una resistència a alta temperatura, resistència a la corrosió, resistència al desgast, funcionament suau i fiable, i és adequada per transportar mitjans d'alta temperatura, inflamables, explosius, corrosius i d'alta viscositat.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor elèctric / motor dièsel |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una -etapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | Segons la viscositat i la gravetat específica del líquid |
| Talla de sortida | Inferior o igual a 600 mm |
| Flux | 5.5-1800m³/ h |
| Cap | 16-1400m |
| Material | acer fos/acer inoxidable/acer-resistent a la calor, etc. |
Vídeo de productes
Característiques del producte
Les característiques del producte de la bomba de transferència d'oli d'alta temperatura adopta una estructura de canal de flux de voluta d'aspiració d'una -etapa única-, amb una força axial equilibrada. El segell mecànic o el segell d'embalatge es poden seleccionar segons les necessitats reals. L'accionament del motor elèctric o dièsel es pot seleccionar segons els requisits de l'usuari, que pot realitzar una operació conjunta d'una sola màquina o multi-màquina. És fàcil d'operar i mantenir.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: bomba de transferència d'oli d'alta temperatura, fabricants de bombes de transferència d'oli d'alta temperatura de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux: | 5.5~1800m/h |
|
Ascensor: |
16~1400m |
|
Calibre: |
Inferior o igual a 600 mm |
| Potència: | Segons la viscositat i la gravetat específica del líquid |
| Temperatura: | -80 graus ~ 450 graus (cal especificar la temperatura) |
| Material: | acer fos/acer inoxidable/acer-resistent a la calor, etc. |
| Àmbit d'aplicació: | Adequat per al transport de diverses indústries petroquímiques de líquids neutres i corrosius i processament de carbó Enginyeria industrial i criogènica; indústria química, indústries papereres i sucreres i indústries generals de procés; plantes de subministrament d'aigua, plantes dessalinitzadores, centrals elèctriques, sistemes de calefacció i aire condicionat, enginyeria de protecció del medi ambient, construcció naval i indústries offshore, etc. |
Un parell de
Bomba elèctrica de circulació d'oli calentEnviar la consulta










