Bomba química d'acer inoxidable
Cap: 8-140m
Calibre: inferior o igual a 300 mm
Potència: seleccionada en funció de la viscositat i la gravetat específica del líquid
Temperatura mitjana: -20 graus ~ 260 graus (temperatura a especificar)
Material: acer fos/acer inoxidable
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba química d'acer inoxidable

Les bombes químiques d'acer inoxidable estan dissenyades amb materials d'acer inoxidable d'-alta qualitat, que tenen una excel·lent resistència a la corrosió química, garantint una llarga vida útil i una alta fiabilitat en entorns durs. La seva estructura d'enginyeria de precisió-permet una transferència eficient de fluids alhora que manté la integritat contra productes químics, àcids i bases agressius. Equipat amb mecanismes de segellat avançats i components reforçats, minimitza el risc de fuites i millora la seguretat operativa.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una sola etapa |
| Aplicació | Indústria de biocombustibles, Edificis comercials, Instal·lacions industrials, Mecanitzat, Marina, Mineria |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | Personalització |
| Talla de sortida | Menys o igual a 300 mm |
| Flux | 1.6-1200m³/ H |
| Cap | 8-140m |
| Material | Acer fos/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Escenari d'aplicació

| Llista d'estructures | |||||
| 1 | Carcassa de la bomba | 4 | Rosca de l'impulsor | 7 | Parèntesi mitjà |
| 2 | Impulsor | 5 | Coberta de la bomba | 8 | Eix |
| 3 | Anell-de tancament | 6 | Part del segell | 9 | Stand penjant |
Característiques del producte
Excel·lent resistència a la corrosió;
Estructura senzilla, fàcil manteniment;
Alta eficiència operativa; Ampli rang de rendiment; Estalvi{0}d'energia,
respectuós amb el medi ambient i fàcil manteniment; Excel·lent mecànica,
propietats químiques i físiques; Durable, baix-soroll, llarga-vida
coixinets i segells mecànics{0}}d'alta qualitat

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

Preguntes freqüents
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: bomba química d'acer inoxidable, fabricants de bombes químiques d'acer inoxidable de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux: | 1.6-1200m³/ H |
| Cap: | 8-140m |
| Calibre: | Menys o igual a 300 mm |
| Potència: | seleccionat en funció de la viscositat i la gravetat específica del líquid |
| Temperatura mitjana: | -20 graus ~ 260 graus (temperatura a especificar) |
| Material: | Acer fos/acer inoxidable |
| Àmbit d'aplicació: | És adequat per transportar diversos líquids neutres i corrosius (àcids, àlcalis, sals i productes petroquímics líquids de diverses concentracions, etc.), i s'utilitza àmpliament en refineries, petroquímics, indústria química, indústria paperera i sucre i indústries de processos generals. |
Un parell de
Bomba d'aigua industrialEnviar la consulta










