Final-Bombes de reforç d'incendis d'aspiració
Pressió: 0,3 ~ 2,25 MPa (3 bar-22,5 bar)
Calibre: inferior o igual a 250 mm
Potència: 1,1 ~ 200 kW
Material: ferro dúctil/acer inoxidable, etc.
Temperatura mitjana: -20 graus ~ 120 graus (cal explicar si és superior a 80 graus)
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

Les bombes de reforç d'incendis d'aspiració-acoblades són bombes d'aigua centrífugues dissenyades per a sistemes de protecció contra incendis. Combinen l'estabilitat estructural de les bombes horitzontals i les característiques d'aspiració de les bombes d'aspiració d'extrem-. S'utilitzen àmpliament en diversos llocs on es requereixen sistemes de protecció contra incendis, com ara grans edificis comercials, edificis d'oficines, hospitals, escoles, plantes industrials, garatges subterranis i aparcaments, etc.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una -etapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,1-200 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 250 mm |
| Flux | 5-497L/s |
| Pressió | 0,3 ~ 2,25 MPa (3 bar-22,5 bar) |
| Material | ferro dúctil/acer inoxidable, etc. |
Vídeo de productes
Aplicació
- Llocs industrials: a les plantes químiques, dipòsits de petroli, centrals elèctriques i altres llocs de producció industrial, les bombes de reforç d'incendis d'aspiració final-s'utilitzen com a equip de seguretat per proporcionar aigua i pressió en situacions d'emergència, com ara incendis, controlar incendis i reduir les pèrdues.
- Instal·lacions públiques: a les instal·lacions públiques, com ara centres comercials, hospitals i escoles, les bombes d'amplificació d'incendis d'aspiració final-són un dels equips de seguretat necessaris. Pot proporcionar aigua i pressió en situacions d'emergència com incendis, garantir la seguretat del personal i reduir les pèrdues de propietats.
- Indústria del petroli i de la química: en entorns inflamables i explosius com ara petroquímics, gas natural i plataformes en alta mar, les bombes de reforç d'incendis d'aspiració final-responen a necessitats especials d'extinció d'incendis i garanteixen un subministrament d'aigua per a extinció d'incendis.
Característiques del producte
Estructura horitzontal:El cos de la bomba, l'impulsor i altres components principals s'instal·len horitzontalment. Aquesta estructura fa que la bomba sigui més estable durant el funcionament i sigui fàcil de mantenir i reparar. Al mateix temps, l'estructura horitzontal també redueix la petjada de la unitat de bomba, facilitant la instal·lació en un espai limitat.
Disseny d'aspiració final:El port d'aspiració i el port de descàrrega es troben al mateix costat de la bomba. Aquest disseny fa que la bomba sigui més flexible i còmoda quan es connecta la canonada, reduint el risc de fuites a la connexió de la canonada. Al mateix temps, el disseny d'aspiració final també és propici per a la disposició i l'aspecte general de la unitat de bomba.
Components principals:El cos de la bomba sol estar fet de ferro colat o acer inoxidable, que és resistent a la corrosió-i alta-pressió; l'impulsor adopta una estructura de fulles tancades-o semi-obertes-per adaptar-se a diferents mitjans i condicions de treball. A més, la bomba està equipada amb components clau com ara segells mecànics i coixinets per garantir l'estabilitat a llarg termini-de la bomba.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: End-Bombes de reforç d'incendis d'aspiració, Xina End-Fabricants de bombes de succió d'incendis
Paràmetres del producte
| Flux: | 5-497L/s |
| Pressió: | 0,3 ~ 2,25 MPa (3 bar-22,5 bar) |
| Calibre: | Menys o igual a 250 mm |
| Potència: | 1,1 ~ 200 kW |
| Material: | ferro dúctil/acer inoxidable, etc. |
| Temperatura mitjana: | -20 graus ~ 120 graus (cal explicar si és superior a 80 graus) |
| Àmbit d'aplicació: | Adequat per al subministrament d'aigua contra incendis i la pressurització de canonades del sistema de protecció contra incendis en diverses ocasions. |
Un parell de
Bomba d'incendis per canonada centrífuga verticalEnviar la consulta
Potser també t'agrada










