Bomba jockey d'alta pressió per a la lluita contra incendis
Cap (H) 1~160m
Potència 1,1 ~ 132 kW
Mida de la sortida Menor o igual a 150 mm
Temperatura mitjana -20 graus ~ 120 graus (explicació necessària quan per sobre dels 80 graus)
Material ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc.
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba jockey d'alta pressió per a la lluita contra incendis

La bomba jockey d'alta pressió per a la lluita contra incendis és un equip important en el sistema de lluita contra incendis. S'utilitza principalment per mantenir l'estabilitat de pressió del sistema de subministrament d'aigua contra incendis per garantir que es pugui proporcionar ràpidament una pressió suficient i un volum d'aigua quan es produeix un incendi. També és adequat per al subministrament i drenatge d'aigua industrial i urbà, subministrament d'aigua a pressió d'edificis-de gran alçada, subministrament d'aigua a llarg-distància i moltes altres ocasions.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,1-132 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 150 mm |
| Flux | 1.4-160m³/ H |
| Cap | 1-160m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Escenari d'aplicació
- Sistema de lluita contra incendis: Jockey Pump For Fire Fighting s'utilitza principalment per pressuritzar i subministrar aigua a les canonades del sistema de lluita contra incendis per garantir una pressió estable de l'aigua de lluita contra incendis i satisfer la demanda d'aigua contra incendis. Quan es produeix un incendi, la bomba d'estabilització de pressió pot proporcionar suficient pressió i volum d'aigua per donar suport al funcionament normal dels equips de lluita contra incendis.
- Subministrament i drenatge d'aigua industrial i urbà: Jockey Pump per a la lluita contra incendis també és adequada per a sistemes de drenatge i subministrament d'aigua industrials i urbans, que poden estabilitzar la pressió de l'aigua i garantir el funcionament normal dels sistemes de subministrament d'aigua.
- Augment de la circulació d'aigua calenta i freda de la caldera, bany, calefacció: en sistemes de circulació d'aigua calenta i freda de calefacció, bany i calderes, la bomba d'estabilització de pressió pot proporcionar una pressió estable per garantir el funcionament normal i el treball eficient del sistema.
Característiques del producte
Bona estabilitat:La bomba de jockey d'alta pressió per a la lluita contra incendis pot controlar automàticament la pressió de l'aigua, garantir l'estabilitat de la pressió de l'aigua i garantir el funcionament normal del sistema de lluita contra incendis.
Estalvi d'energia i protecció del medi ambient:La bomba de jockey d'alta pressió per a la lluita contra incendis utilitza un motor elèctric per impulsar la bomba d'aigua. En comparació amb equips antics com les bombes mecàniques i les bombes manuals, consumeix menys energia i té un baix soroll de funcionament i no contaminarà el medi ambient.
Control automàtic:La bomba jockey d'alta pressió per a la lluita contra incendis adopta una tecnologia de control automàtic, que es pot ajustar segons les necessitats del sistema d'extinció d'incendis per garantir una pressió constant de l'aigua d'incendi.
Fàcil manteniment:La bomba de jockey d'alta pressió per a la lluita contra incendis té les característiques de desmuntatge i fàcil manteniment, substitució senzilla de peces i llarga vida útil.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: Bomba de jockey d'alta pressió per a la lluita contra incendis, bomba de jockey d'alta pressió de la Xina per a fabricants de lluita contra incendis
Paràmetres del producte
| Flux (Q) | 1.4~160m³/h |
| Cap (H) | 1~160m |
| Poder | 1,1 ~ 132 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 150 mm |
| Temperatura mitjana | -20 graus ~ 120 graus (explicació necessària quan per sobre dels 80 graus) |
| Material | ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc. |
| Aplicació | Adequat per a la pressurització o circulació d'aigua calenta i freda o líquids similars en edificis-de gran alçada, mines profundes, instal·lacions-de lluita contra incendis, etc. |
Un parell de
Bomba d'encesa elèctrica contra incendisEnviar la consulta










