Bombes multietapa d'impulsor oposat d'alta pressió
Descripció
Paràmetres tècnics
Bombes multietapa d'impulsor oposat d'alta pressió

La bomba multietapa d'impulsor oposat d'alta pressió-utilitza impulsors disposats simètricament per eliminar les forces axials, i un parell de coixinets de boles de contacte angular d'esquena--enrere suporten les forces axials restants. Com que no hi ha cap dispositiu d'equilibri, és a dir, no hi ha pèrdues per fricció i pèrdues de reflux al disc d'equilibri, l'eficiència de la bomba és un 5 ~ 14% més gran que la de les bombes multietapa ordinàries, cosa que resol completament el problema de la pèrdua d'eficiència a causa del dispositiu d'equilibri i allarga molt el temps de funcionament de la bomba.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor dièsel o motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 3-1600 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 300 mm |
| Flux | 3.7-1350m³/ h |
| Cap | 50-1800m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques estructurals

| 1. Etapa d'aspiració | 2. Anell de segell de la primera etapa | 3. Paleta guia |
| 4. Etapa mitjana | 5. Màniga de paleta guia | 6. Anell de segell |
| 7. Paleta de guia final de l'etapa | 8. Etapa d'alta | 9. Màniga de l'accelerador |
| 10. Forrellat de tensió | 11. Etapa d'aspiració secundària | 12. Tub d'acoblament doble |
| 13. Màniga de l'accelerador | 14. Portada | 15. Cos de rodament |
| 16. Glàndula del coixinet de l'orifici | 17. Glàndula de rodament no porosa | 18. Peces del rotor |
Característiques del producte
- Bombes centrífugues multietapa horitzontals, d'una-etapa,-partida-, amb difusor-, amb impulsors oposats.
- Estan dissenyats amb una construcció especial per proporcionar equilibri axial sense discs d'equilibri.
- La connexió entre les etapes s'aconsegueix mitjançant tubs especialment dissenyats, i la pressió prové de l'etapa mitjana de la bomba.
- El sentit de gir és en sentit horari quan es veu des de l'extrem del motor. Si cal, el sentit de gir es pot ajustar en sentit contrari a les agulles del rellotge.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

Preguntes freqüents
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: Bombes multietapa d'impulsor oposat d'alta pressió, fabricants de bombes multietapa d'impulsor oposat d'alta pressió de la Xina
| Interval de cabal: | 3.7~1350m³/h |
| Cap: | 50~1800m |
| Calibre: | Menys o igual a 300 mm |
| Potència: | 3 ~ 5000 kW |
| Temperatura mitjana: | -20 graus ~ 160 graus (cal explicar si és superior a 80 graus) |
| Material: | Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc. |
| Àmbit d'aplicació: | Transport d'aigua neta o líquids especials que no contenen o contenen una petita quantitat de partícules sòlides, s'utilitza principalment per al subministrament i drenatge d'aigua industrial, minera i urbana, subministrament d'aigua a pressió per a edificis-de gran alçada, reg per aspersió de jardins, pressurització contra incendis, subministrament d'aigua a llarg-distància, calefacció, banys i altres equips de pressurització i circulació d'aigua calenta i freda, etc. |
Un parell de
Bomba centrífuga multietapa per a capçalera altaEnviar la consulta








