Bombes de mineria multietapa horitzontals
Descripció
Paràmetres tècnics
Bombes de mineria multietapa horitzontals

Les bombes de mineria multietapa horitzontals s'utilitzen principalment per al drenatge de mines subterrànies. Com que el líquid bombat conté partícules sòlides, el cos de la bomba normalment està construït amb ferro dúctil. Aquestes bombes ofereixen una gran potència, alta eficiència, un ampli rang de rendiment, seguretat i fiabilitat, baix soroll i una llarga vida útil. Són aptes per transportar aigua mineral neutra i aigües residuals similars amb un contingut de sòlids no superior a l'1,5% (mida de partícules inferior a 0,5 mm), amb una temperatura mitjana que no superi els 80 graus. Són adequats per al seu ús en fàbriques d'acer, drenatge de mines i transport d'aigües residuals.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor dièsel o motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 3 ~ 1600 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 300 mm |
| Flux | 3.7~1350m³/h |
| Cap | 50~1800m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Diagrama d'estructura


Característiques del producte
Construcció robusta:Les bombes horitzontals de mineria de diverses etapes -es construeixen amb materials d'alta-resistència i resistents a la corrosió-, el que les fa adequades per als entorns de treball complexos i durs de les mines. Mantenen unes condicions de funcionament excel·lents, tant si estan exposats a aigua de mina impura com a productes químics corrosius.
Eficient i{0}}estalvi d'energia:El seu disseny hidràulic avançat garanteix un flux d'aigua suau dins de la bomba, reduint la pèrdua d'energia. Durant les operacions de deshidratació de mines, poden bombejar de manera ràpida i fiable l'aigua acumulada, reduint significativament el consum d'energia en comparació amb les bombes tradicionals i estalviant costos per a les empreses mineres.
Fàcil manteniment i revisió:La seva empremta compacta els fa fàcils d'instal·lar i desplegar dins de l'espai limitat de les mines. En comparació amb altres estructures de bombes de diverses-etapes, com ara les verticals, les bombes horitzontals de diverses-etapes ofereixen una major comoditat per al manteniment i la revisió. Es pot accedir fàcilment als components per inspeccionar-los, reparar-los o substituir-los, reduint eficaçment el temps d'inactivitat de l'equip i assegurant una producció minera contínua.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

Preguntes freqüents
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: bombes de mineria multietapa horitzontals, fabricants de bombes de mineria multietapa horitzontals de la Xina
| Flux | 3.7~1350m³/h |
| Cap | 10~1800m |
| Calibre | Menys o igual a 300 mm |
| Poder | 3 ~ 1600 kW |
| Temperatura mitjana | -20 graus ~ 150 graus (cal explicar si és superior a 80 graus) |
| Material | Ferro colat / ferro dúctil / acer colat / acer inoxidable, etc |
| Àmbit d'aplicació: | Transport d'aigua neta o líquids especials que no contenen o contenen una petita quantitat de partícules sòlides, s'utilitza principalment per al subministrament i drenatge d'aigua industrial, minera i urbana, subministrament d'aigua a pressió per a edificis-de gran alçada, reg per aspersió de jardins, pressurització contra incendis, subministrament d'aigua a llarg-distància, calefacció, banys i altres equips de pressurització i circulació d'aigua calenta i freda, etc. |
Enviar la consulta









