Bomba centrífuga multietapa horitzontal industrial
Cap: 50~1800m
Calibre: inferior o igual a 300 mm
Potència: 3~1600kw
Temperatura mitjana: -20 graus ~ 150 graus (cal explicar si és superior a 80 graus)
Material: ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc.
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba centrífuga multietapa horitzontal industrial

La bomba centrífuga multietapa horitzontal industrial és un tipus d'equip per transportar líquids, pertanyent a un tipus de bomba centrífuga. Consta de múltiples etapes d'impulsors, cadascuna de les quals pot augmentar la pressió del líquid, i és apta per a ocasions que requereixen alta capçal i alta pressió. Aquest tipus de bomba centrífuga industrial multietapa s'utilitza per transportar aigua neutra (mida de partícules inferior a 0,5 mm) amb un contingut de partícules sòlides no superior a l'1,5% i altres aigües residuals similars. La temperatura del medi transportat no supera els 80 graus i és adequat per a fàbriques d'acer, drenatge de mines, transport d'aigües residuals i altres ocasions.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor dièsel o motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba centrífuga multietapa horitzontal |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 3-1600 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 300 mm |
| Flux | 3.7-1350m³/ H |
| Cap | 50-1800m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques estructurals

| 1, secció de llinlet | 13, glàndula d'embalatge/glàndula de segellat de la màquina |
| 2, secció mitjana | 14, embalatge/segell mecànic |
| 3, secció Outlet | 15, anell d'embalatge |
| 4, Paletes guia | 16, peces de coixinets |
| 5, paleta guia final | 17, Tapa de la cua |
| 6, impulsor de l'etapa frontal | 18, junta tòrica- |
| 7, impulsor de l'última etapa | 19, Anell d'equilibri |
| 8, eix | 20, conjunt d'anells d'equilibri |
| 9, màniga de l'eix | 21, Placa d'equilibri |
| 10, anell de segellat de l'etapa frontal | 22, components del tub d'equilibri |
| 11, (etapa final) anell de segellat | 23, premeu els cargols |
| 12, màniga de paleta guia |
Característiques del producte
1. Part de l'estator:Es compon del cos de la bomba (secció d'entrada i sortida, secció mitjana), paleta guia, etc., que es subjecten mitjançant cargols a través de tirants per formar una cambra de treball segellada.
2. Part del rotor:Es compon d'eix, impulsor, màniga i dispositiu de disc d'equilibri. Mitjançant la transmissió de l'eix, l'impulsor es fa girar per generar força centrífuga, impulsant així el flux de medi.
3. Part del coixinet:Es compon de cos de coixinet, coixinet i glàndula de coixinet. El coixinet té el paper de suportar l'eix per garantir el funcionament normal i estable de l'eix.
4. Part de segellat:Es divideix en segell d'embalatge i segell mecànic. El segell d'embalatge s'utilitza principalment en ocasions en què els requisits de fuites no són estrictes o on el medi conté partícules sòlides. El segell mecànic és adequat per a altes temperatures, alta pressió, condicions corrosives i ocasions amb requisits estrictes de fuites. Tots dos segells tenen un paper en el segellat dels dos extrems de la bomba per evitar la sortida del medi al cos de la bomba i també garanteix el segellat del cos de la bomba.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

Preguntes freqüents
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: Bomba centrífuga multietapa horitzontal industrial, fabricants de bombes centrífugues multietapa horitzontal industrial de la Xina
Paràmetres del producte
| Interval de cabal: | 3.7~1350m³/h |
| Cap: | 50~1800m |
| Calibre: | Menys o igual a 300 mm |
| Potència: | 3 ~ 1600 kW |
| Temperatura mitjana: | -20 graus ~ 150 graus (cal explicar si és superior a 80 graus) |
| Material: | Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc. |
| Àmbit d'aplicació: | Transport d'aigua neta o líquids especials que no contenen o contenen una petita quantitat de partícules sòlides, s'utilitza principalment per al subministrament i drenatge d'aigua industrial, minera i urbana, subministrament d'aigua a pressió per a edificis-de gran alçada, reg per aspersió de jardins, pressurització contra incendis, subministrament d'aigua a llarg-distància, calefacció, banys i altres equips de pressurització i circulació d'aigua calenta i freda, etc. |
Un parell de
Bomba multietapa d'alta pressióEnviar la consulta










