Bomba d'alimentació de caldera auto{0}equilibrada
Ascensor: 50~1800m
Calibre: inferior o igual a 300 mm
Potència: 3~5000kw
Temperatura mitjana: -20 graus ~ 160 graus (cal explicar si és superior a 80C)
Material: ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc.
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba d'alimentació de caldera auto{0}equilibrada

Una bomba d'alimentació de caldera d'auto{0}}equilibri és un tipus innovador de bomba centrífuga dissenyada per equilibrar automàticament la pressió hidràulica a l'impulsor, minimitzant així la força axial habitual a les bombes centrífugues tradicionals. Aquesta millora del disseny comporta diversos avantatges operatius, com ara una millora de l'eficiència, un desgast reduït dels components i una vida útil més llarga.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor dièsel o motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa de caixa dividida horitzontal |
| Aplicació | Tractament d'aigua potable, Indústria alimentària i de begudes, Instal·lacions industrials, Reg i agricultura, Mineria, |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 11-2240 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 1200 mm |
| Flux | 50-18000m³/ H |
| Cap | 10-260m |
| Material |
Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques del producte
El mecanisme d'equilibri de la força axial, com ara la placa d'equilibri de la bomba DG, s'anul·la i l'impulsor està disposat simètricament, de manera que l'empenta axial generada durant el funcionament s'equilibra automàticament.
Té una major eficiència, estabilitat i fiabilitat, i evita diversos fenòmens d'error causats pel dispositiu d'equilibri.
És adequat per al subministrament d'aigua a pressió mitjana, baixa i alta i transporta aigua neta sense partícules sòlides i a una temperatura de -20 graus ~ 210 graus o líquid amb propietats físiques i químiques similars a l'aigua neta.
La bomba d'aigua d'alimentació de la caldera d'autoequilibri - presta més atenció al transport del mitjà en condicions de treball complexes, especialment quan necessita manipular mitjans corrosius i mitjans inflamables i explosius, i té un rang d'aplicació de temperatura i pressió més elevat.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: Bomba d'alimentació de caldera auto-equilibrada, fabricants de bombes d'alimentació de caldera d'auto-equilibri de la Xina
Paràmetres del producte
| Interval de cabal: | 3.7~1350m³/h |
| Cap: | 50~1800m |
| Calibre: | Menys o igual a 300 mm |
| Potència: | 3 ~ 5000 kW |
| Temperatura mitjana: | -20 graus ~ 160 graus (cal explicar si és superior a 80 graus) |
| Material: | Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc. |
| Àmbit d'aplicació: | Transport d'aigua neta o líquids especials que no contenen o contenen una petita quantitat de partícules sòlides, s'utilitza principalment per al subministrament i drenatge d'aigua industrial, minera i urbana, subministrament d'aigua a pressió per a edificis-de gran alçada, reg per aspersió de jardins, pressurització contra incendis, subministrament d'aigua a llarg-distància, calefacció, banys i altres equips de pressurització i circulació d'aigua calenta i freda, etc. |
Un parell de
Bomba centrífuga multietapa d'auto{0}equilibriEnviar la consulta








