Bomba centrífuga auto-resistent
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba centrífuga auto-resistent

Dissenyades per a la manipulació de líquids i purins carregats de sòlids, aquestes bombes centrífugues autoaspirants-resistents-ofereixen un funcionament econòmic-efectiu-sense problemes. El seu disseny de gran voluta permet un reinici automàtic en sistemes completament oberts, eliminant la necessitat de vàlvules de retenció d'aspiració o descàrrega. Aquestes bombes funcionen fins i tot quan estan parcialment plenes de líquid i la línia d'aspiració està completament seca.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor dièsel o motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una-etapa |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,1-90 kW |
| Talla de sortida | Menor o igual a 1200 mm |
| Flux | 10-750m³/ H |
| Cap | 3-38m |
| Material |
Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques estructurals

| Número de sèrie | Nom de la part | Número de sèrie | Nom de la part |
| 1 | Brides d'entrada | 9 | Tapa de l'impulsor |
| 2 | Vàlvula d'entrada | 10 | Segell mecànic |
| 3 | Tap d'ompliment d'aigua | 11 | A-O |
| 4 | Brida de sortida | 12 | Eix de la bomba |
| 5 | Cap final | 13 | Cos del coixinet |
| 6 | Porteu disc | 14 | Tapa del coixinet |
| 7 | Impulsor | 15 | Tapa del tub d'entrada |
| 8 | Cos de la bomba | 16 | Tub d'entrada |
Àmbit d'aplicació
- Per tractar líquids no-inflamables i explosius;
- ·Aigües pluvials i aigües residuals generals;
- ·Projectes de clavegueram municipals, obres de construcció i estacions de drenatge de defensa aèria civil;
- Aigües residuals industrials de la indústria lleugera, paperera, tèxtil, alimentació, indústria química, indústria elèctrica, mineria, etc.
- Aigües residuals residencials;
- Aigües residuals i sediments dels sistemes de depuració d'aigües;
- adoberies, escorxadors d'aigües residuals, aqüicultura de rius i estanys; indústries cervesera i sucrera;
- Aigües residuals no-corrosives però molt contaminades.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

Preguntes freqüents
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: Bomba centrífuga auto-resistent, fabricants de bombes centrífugues auto-resistents de la Xina
Un parell de
Bomba d'aigua centrífuga autoamorçantEnviar la consulta









