Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

La bomba d'-autocebada horitzontal adopta una estructura sòlida de ferro colat o d'acer inoxidable per garantir una excel·lent durabilitat i resistència a la corrosió, adequada per a una àmplia gamma d'aplicacions com ara subministrament d'aigua, tractament d'aigües residuals i processos industrials. Està equipat amb un potent impulsor i un motor eficient per proporcionar un alt cabal i un rendiment òptim d'aspiració, i pot manejar fàcilment fluids amb diferents viscositats i contingut sòlid.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una -etapa |
| Aplicació | Mineria, Instal·lacions industrials, Reg i agricultura, Transport d'aigües residuals i control d'inundacions |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,5-110 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 300 mm |
| Flux | 3-800m³/ h |
| Cap | 12-65m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques estructurals

| 1. Cos de la bomba | 2. Rosca de l'impulsor | 3. Impulsor | 4. Tapa de la bomba |
| 5. Caixa de tancament | 6. Segell mecànic | 7. Broquet de refrigeració | 8. Glàndula de segell |
| 9. Glàndula del coixinet | 10. Coixinet | 11. Casquillo | 12. Segell d'oli d'esquelet |
| 13. Eix | 14. Suport de suspensió | 15. Acoblament de la bomba | 16. Omplint el forat |
Característiques del producte
1. Fàcil d'iniciar:Les bombes d'-autocebació horitzontals poden engegar-se automàticament sense necessitat d'un sistema d'encebament extern. Això es deu al fet que estan equipats amb un sistema de buit-incorporat que extreu aigua de la font d'aigua i crea la pressió necessària per començar a bombejar.
2. Versatilitat:Les bombes d'-autocebació horitzontals s'utilitzen en una àmplia gamma d'aplicacions, tant sobre com sota terra. Poden manejar una varietat de líquids, com ara aigua, productes químics i substàncies semi-sòlids.
3. Eficiència:Les bombes d'-autocebació horitzontals són molt eficients i poden bombejar més ràpid i de manera més eficient que les bombes tradicionals. Això és degut a que no requereixen cap imprimació manual, la qual cosa estalvia temps i redueix els costos laborals.
4. Rentable-:Les bombes horitzontals d'-amortiment automàtic també són més rendibles-que les bombes tradicionals perquè requereixen menys manteniment-i poden funcionar sense sistemes d'encebament externs cars.
5. Temps d'inactivitat reduït:És menys probable que les bombes d'-autocebació horitzontals s'apaguin a causa de problemes d'encebació d'aigua perquè poden cebar i continuar bombejant automàticament encara que la bomba experimenti un bloqueig temporal d'aire. Això redueix les interrupcions del servei i augmenta el temps de funcionament.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

Preguntes freqüents
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: bomba d'autoamorçament horitzontal, fabricants de bombes d'autoamorçament horitzontals de la Xina
Paràmetres del producte
| Caudal (Q): | 3~800m³/h |
| Cap (H): | 12~65m |
| Pressió: | 0,12 MPa ~ 0,65 MPa (1,2 bar ~ 6,5 bar) |
| Potència: | 1,5 ~ 110 kW |
| Temperatura del líquid: | -20 graus ~ 120 graus (-4 graus F ~ 248 graus F) |
| Material: | Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc |
| Aplicació: | Aquesta sèrie té la funció d'auto-cebada, sense aigua de reg, utilitzada per transportar aigua o que conté determinades partícules o impureses del líquid, que contenen grans partícules de bloc sòlid, fibra llarga de brutícia, impureses de mines de residus de sediments, femta i aigües residuals d'enginyeria. |
Un parell de
Bomba de dipòsit d'aigües residualsEnviar la consulta










