Bomba en línia d'una sola etapa
Ascensor: 9-80m
Calibre: inferior o igual a 500 mm
Potència: 3-160 kW
Pressió: 0,09 MPa ~ 0,8 MPa (0,9 Bar ~ 0,8 Bar)
Temperatura mitjana: -20 graus ~ 120 graus (per sobre dels 80 graus, especifiqueu-ho)
Material: ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba en línia d'una sola etapa

Les bombes en línia d'una sola etapa s'utilitzen àmpliament per transportar aigua i altres líquids similars a les propietats físiques i químiques de l'aigua, subministrament d'aigua de l'edifici, pressurització de la xarxa d'aigua de l'aixeta, subministrament i drenatge d'aigua industrial i urbana, gasolina, gasoil, querosè i altres productes derivats del petroli, o líquids amb propietats químiques corrosives o especials.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bombes centrífugues |
| Aplicació | Tractament d'aigua potable, Indústria alimentària i de begudes, Instal·lacions industrials, Reg i agricultura, Mineria, |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 11-2240 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 1200 mm |
| Flux | 50-18000m³/ H |
| Cap | 10-260m |
| Material |
Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques del producte
Estructura compacta, mida petita, aspecte bonic, disseny vertical estalvia espai d'instal·lació.
Fàcil instal·lació, els diàmetres d'entrada i sortida són els mateixos i es troben a la mateixa línia central.
Funcionament suau, baix soroll, alta concentricitat dels components.
Segellat fiable, sense fuites, el segell de l'eix adopta segells mecànics fets de materials -resistents al desgast com el carbur i el carbur de silici.
Fàcil manteniment, no cal desmuntar la canonada, només cal treure la femella de la tapa de la bomba, treure el motor i els components de la transmissió per a la inspecció i manteniment.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: bomba en línia d'una sola etapa, fabricants de bombes en línia d'una sola etapa de la Xina
Paràmetres del producte
|
Caudal: |
1.1-1450m³/ h |
|
Ascensor: |
9-80m |
|
Calibre: |
Menys o igual a 500 mm |
|
Potència: |
3-160 kW |
|
Pressió: |
0,09MPa~0,8MPa(0,9Bar~0,8Bar) |
| Temperatura mitjana: | -20 graus ~ 120 graus (per sobre dels 80 graus, especifiqueu-ho) |
|
Material: |
Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc |
| Àmbit d'aplicació: | Àmpliament utilitzat per transportar aigua neta i altres líquids amb propietats físiques i químiques similars a l'aigua neta, construir subministrament d'aigua domèstica, xarxa de canonades d'aigua a pressió, subministrament i drenatge d'aigua industrial i urbana; Productes petroliers com la gasolina, el dièsel i la gasolina, o líquids amb propietats químiques corrosives o especials. |
Un parell de
Bomba centrífuga de canonada d'una-etapaEnviar la consulta










