Bomba centrífuga de purins
Cap (H): 6-118m
Pressió: 0,06 MPa-1,18 MPa
Calibre: inferior o igual a 300 mm
Potència: 1.1-1200kw
Temperatura mitjana: -20 graus -260 (per sobre dels 80 graus, especifiqueu-ho)
Material: ferro dúctil/acer fos/metall -resistent al desgast/goma/acer inoxidable, etc.
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

Les bombes centrífugues de purins són bombes industrials -resistents i d'alt rendiment dissenyades per afrontar els reptes dels purins abrasius i corrosius en una varietat d'aplicacions. Disposen de pales acuradament dissenyades que generen fortes forces centrífugues en girar, permetent el transport eficient de fluids que contenen sòlids. La carcassa de la bomba i l'impulsor estan fets de materials duradors, com ara aliatges d'alt crom o gomes especials, per resistir el desgast causat per la purín. S'utilitzen àmpliament en indústries com la mineria, les centrals elèctriques, el dragatge, la metal·lúrgia, la química, els materials de construcció i el petroli.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una sola etapa |
| Aplicació | La indústria minera, dragatge, mineria, sediment de fum |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,1-1200 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 300 mm |
| Flux | 4.5-5400m³/ H |
| Cap | 6-118m |
| Material | Ferro dúctil/acer fos/metall-resistent al desgast/cautxú/acer inoxidable, etc |
Vídeo de productes
Descripció dels productes
Forta resistència al desgast:Les bombes centrífugues de purins s'utilitzen principalment per transportar purins que contenen partícules sòlides, com ara purins de residus a les mines, purins a la indústria metal·lúrgica, etc. Per fer front a condicions de treball tan dures, els components de flux de les bombes centrífugues de purins solen estar fets de materials amb alta duresa i bona resistència al desgast. Per exemple, s'utilitzen ferro colat d'aliatge resistent al desgast-, ferro colat amb alt crom i altres materials.
Alta eficiència i estalvi d'energia:El disseny de les bombes centrífugues de purins se centra a millorar l'eficiència hidràulica. L'impulsor dissenyat amb models hidràulics avançats pot fer que el purí flueixi més suaument a la bomba i reduir les pèrdues hidràuliques. Els angles d'entrada i sortida de la fulla raonables poden transferir eficaçment l'energia del motor a la purina, millorant l'eficiència del capçal i el flux de la bomba.
Manteniment i manteniment fàcils:El disseny estructural de la bomba centrífuga de purins és raonable, de manera que el manteniment i el manteniment són senzills i còmodes. El cos de la bomba normalment està dissenyat per ser desmuntable, cosa que és convenient per netejar i reparar les parts internes desgastades. La bomba té un bon rendiment de segellat, que pot prevenir eficaçment les fuites i reduir la càrrega de treball de manteniment.
Certificacions

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: bomba centrífuga de purins, fabricants de bombes centrífugues de purins de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux (Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Cap (H): | 6-118m |
| Pressió: | 0,06 MPa-1,18 MPa |
| Calibre: | Menys o igual a 300 mm |
| Potència: | 1,1-1200 kW |
| Temperatura mitjana: | -20 graus -260 (per sobre dels 80 graus, especifiqueu-ho) |
| Material: | Ferro dúctil/acer fos/metall-resistent al desgast/cautxú/acer inoxidable, etc |
| Àmbit d'aplicació: | S'utilitza àmpliament en metal·lúrgia, mineria, carbó, energia elèctrica, materials de construcció i altres sectors industrials per transportar purins abrasius i corrosius que contenen partícules sòlides i fins i tot purins abrasius forts i d'alta concentració. Es pot executar en sèrie o paral·lel segons sigui necessari. |
Un parell de
Bomba elèctrica de purinsEnviar la consulta










