Bomba de purins submergible centrífuga vertical
Cap (H): 10~45m
Pressió: 0.1MPa ~ 0.45MPa (1Bar ~ 4.5Bar)
Potència: 1,5 ~ 55 kW
Temperatura del líquid: -20 graus ~ 260 graus (-4 graus F ~ 500 graus F)
Material: ferro dúctil / acer fos / metall resistent al desgast- / cautxú / acer inoxidable, etc.
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

La bomba de purins submergible centrífuga vertical és una bomba centrífuga vertical. Subministra principalment fang des de la piscina de fang de perforació fins a la pantalla vibrant d'esquist i la centrífuga decantadora. Transporta mescles líquides i sòlides. La matèria primera de la nostra bomba de purins submergible té una alta resistència al desgast. Pot transportar diferents materials durs. Inclou sorra, ciment, grànuls, esquist, etc.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,5-55 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 200 mm |
| Flux | 3-200³/ h |
| Pressió | 0,1 MPa-0,45 MPa (1 bar-4,5 bar) |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques del producte
- Capacitat d'alta-pressió per bombejar fangs gruixuts i viscosos a llargues distàncies en condicions difícils.
- Disseny portàtil amb rodes o nanses per facilitar la mobilitat.
- Funcionament rendible-con requeriments energètics baixos i necessitat reduïda de reparacions i manteniment.
- Apte per al seu ús en mines profundes.
- Rendiment altament fiable per a un bombeig de fangs consistent i eficient.
Escenari d'aplicació
Mineria:Les bombes de purins submergibles centrífugues verticals s'utilitzen àmpliament a la indústria minera per transportar i manipular purins abrasius que contenen minerals, minerals i altres partícules sòlides.
Processament químic:Les bombes de purins submergibles centrífugues verticals s'utilitzen a la indústria química per manejar purins corrosius i abrasius que contenen productes químics, àcids i altres substàncies reactives. S'utilitzen en processos com ara la mesura química, el tractament d'aigües residuals i el transport de purins.
Indústria lleugera:Elaboració de paper, indústria de la fusta, molins de sucre i altres indústries.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

Preguntes freqüents
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: Bomba de purins submergible centrífuga vertical, fabricants de bombes de purins submergibles centrífugues verticals de la Xina
Paràmetres del producte
| Caudal (Q): | 3~200m³/h |
| Cap (H): | 10~45m |
| Pressió: | 0,1 MPa ~ 0,45 MPa (1 bar ~ 4,5 bar) |
| Potència: | 1,5 ~ 55 kW |
| Temperatura del líquid: | -20 graus ~ 260 graus (-4 graus F ~ 500 graus F) |
| Material: | Ferro dúctil/acer fos/metall resistent al desgast-/cautxú/acer inoxidable, etc. |
|
Aplicacions: |
Subministrament i distribució d'aigua municipal Depuradores d'aigües residuals Processos industrials (químics, petroquímics, etc.) Sistemes de refrigeració Circulació d'aigua a les centrals elèctriques |
Un parell de
Bomba de purins de sorraEnviar la consulta










