Descripció
Paràmetres tècnics
bomba d'alimentació de purins
Una bomba d'alimentació de purins és un dispositiu utilitzat per transportar líquids que contenen partícules sòlides. Les bombes d'alimentació de purins estan dissenyades per ser especialment resistents i duradores per suportar condicions de treball dures. S'utilitzen per transportar una mescla de sòlids i líquids, que solen contenir una gran concentració de partícules abrasives, a distàncies curtes o llargues. S'utilitzen àmpliament en mineria, rentat de carbó, metal·lúrgia, centrals elèctriques, dragatge, indústries química i petroliera.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba elèctrica d'aigua |
| Aplicació | Indústria minera, dragatge, mina, sediment de fum |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1.1-1200kw |
| Talla de sortida | Menys o igual a 300 mm |
| Flux | 4.5-5400m³/ H |
| Cap | 6-118m |
| Material | Ferro dúctil / acer fos / metall resistent al desgast / cautxú / acer inoxidable, etc |
Característiques del producte
Les bombes d'alimentació de purins estan dissenyades per suportar materials abrasius i corrosius i solen estar fetes de materials especials com ara un aliatge d'alt crom o un revestiment de cautxú. Són capaços de manejar fangs i fangs amb diferents concentracions de sòlids i mides, el que els fa aptes per a diferents indústries. Poden proporcionar una alta eficiència operativa fins i tot en condicions dures, reduint el consum d'energia i els costos operatius.
01
Alta eficiència i estalvi energètic
Adherint-nos a la producció especialitzada, disposem de mètodes únics per a la selecció de models de productes, la fabricació de motlles i el procés de fosa de components hidràulics.
02
Equip de procés avançat
Per tal de garantir el rendiment del muntatge dels productes, la nostra empresa va importar equips avançats de neteja de peces de l'estranger, i cada peça es va netejar acuradament abans del muntatge final.
03
Estructura única
Instal·leu un anell de segellat en forma d'O a la superfície d'acoblament de l'anell d'equilibri i la bomba per evitar que l'aigua a alta pressió entri a la cambra d'equilibri, reduir el desgast de la placa d'equilibri i allargar la vida útil del producte.
04
Selecció raonable de materials
El material de la placa d'equilibri i l'anell d'equilibri pot ser de carbur de superfície, acer aliat o QT600Mn, ferro colat dúctil d'aliatge segons les diferents necessitats de l'usuari.
Avantatge de l'empresa
30 anys d'investigació i desenvolupament del fabricant de bombes multietapa
Procés de producció del so
L'empresa té una forta força, equips de producció avançats, mitjans de detecció perfectes i un grup de talents d'alta qualitat. Produïm una àmplia gamma de productes amb especificacions completes.
Serveix àmpliament als usuaris
S'utilitza àmpliament en carbó, mineria, petroli, indústria química. Tèxtil, construcció urbana, fabricació de paper, metal·lúrgia, regadiu i altres indústries.
Sistema complet de gestió de la qualitat
L'empresa segueix avançant. Innovant i desenvolupant-se, ha format un conjunt complet de sistemes de gestió de la qualitat a llarg termini i està equipada amb un equip de servei postvenda i servei d'instal·lació tècnicament competent per alleujar les vostres preocupacions.
Forta capacitat de fabricació
Actualment, l'empresa produeix 26 sèries, 280 varietats i més de 900 especificacions de productes de bomba.
Certificacions
Creeu una solució integral per a una gestió eficient del robatori humà

certificació del producte

certificació del producte

certificació del producte

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat
PMF
P: QUIN ÉS EL SEU MOQ?
P: Quin és el preu del producte?
P: QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
P: QUINS CERTIFICATS TÉ?
P: I LA GARANTIA?
P: POTS FER MARCA OEM?
P: QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
P: ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
P: COM SUBSTITUIR LES PARTS?
P: QUALITAT FIABLE?
P: COM COMPRAR LES NOSTRES BOMBES?
P: PODEM VISITAR LA FÀBRICA PER APRENDRE EL PROCÉS DE PRODUCCIÓ?
P: QUINS PAÏSOS TENIU CLIENTS AL MÓN?
Etiquetes populars: bomba d'alimentació de purins, fabricants de bombes d'alimentació de purins de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux (Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Cap (H): | 6-118m |
| Pressió: | 0,06MPa-1,18MPa |
| Calibre: | Menys o igual a 300 mm |
| Potència: | 1.1-1200kw |
| Temperatura mitjana: | -20 grau -260(per sobre de 80 graus, especifiqueu-ho) |
| Material: | Ferro dúctil / acer fos / metall resistent al desgast / cautxú / acer inoxidable, etc |
| Àmbit d'aplicació: | S'utilitza àmpliament en metal·lúrgia, mineria, carbó, energia elèctrica, materials de construcció i altres sectors industrials per transportar purins abrasius i corrosius que contenen partícules sòlides i fins i tot purins abrasius forts i d'alta concentració. Es pot executar en sèrie o paral·lel segons sigui necessari. |
Un parell de
Bomba de fangs pesatsSegüent
Bomba de mineria de sorraEnviar la consulta













