Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba d'aigua accionada per aire

Les bombes d'aigua-accionades per aire són dispositius que utilitzen aire comprimit per moure fluids. Fabricats en acer inoxidable-resistent al desgast, són adequats per al seu ús en ambients corrosius. Aquestes bombes s'utilitzen sovint en diverses aplicacions industrials, llocs de construcció i altres entorns on l'electricitat pot no estar disponible o adequat per a bombes elèctriques.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Pneumàtica |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba de diafragma |
| Aplicació | Edificis comercials, tractament d'aigua potable, habitatges residencials, calderes industrials, serveis industrials, reg i agricultura. |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,5-110 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 100 mm |
| Flux | 0.5-30m³/ H |
| Cap | 30-50m |
| Material | ferro colat / aliatge d'alumini / plàstic / cautxú / PTFE / acer inoxidable, etc. |
Vídeo de productes
Característiques del producte
Portabilitat:Les bombes d'aigua-accionades per aire solen ser més portàtils que les seves homòlegs elèctriques, ja que no requereixen una presa de corrent. Això els fa adequats per a ubicacions remotes o temporals.
A prova{0}}d'explosió:Les bombes d'aire-són més segures en determinats entorns perquè no tenen components elèctrics, la qual cosa redueix el risc d'espurnes o explosions. Això els fa aptes per al seu ús en atmosferes perilloses o explosives.
Versatilitat:Aquestes bombes poden gestionar diversos líquids, com ara aigua, purins i altres fluids amb partícules sòlides. Són adequats per a aplicacions on una bomba elèctrica estàndard pot tenir problemes.
Auto{0}}amorçant:Les bombes d'aigua-accionades per aire solen ser auto-cebadores, el que significa que poden evacuar l'aire de la línia d'aspiració i crear un buit per extreure aigua sense necessitat de cebament extern.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: bomba d'aigua accionada per aire, fabricants de bombes d'aigua accionades per aire de la Xina
Paràmetres dels productes
| Caudal: | 0.5-30m³/ H |
| Cap: | 30-50m |
| Calibre: | Menys o igual a 100 mm |
| Potència: | 1,5-110 km |
| Temperatura mitjana: | 0-150 graus |
| Material: | ferro colat / aliatge d'alumini / plàstic / cautxú / PTFE / acer inoxidable, etc. |
| Àmbit d'aplicació: | Processament químic, tractament d'aigües residuals, producció d'aliments i begudes, mineria i construccióAgricultura. |
Un parell de
Bomba de doble diafragma accionada per aireEnviar la consulta









