Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

La bomba pneumàtica de diafragma és un nou tipus d'equip de transport dissenyat per a una transferència de fluids eficient i fiable en una varietat d'aplicacions industrials. La bomba combina la potència de la tecnologia pneumàtica amb un disseny de diafragma robust per proporcionar una solució versàtil, de baix-manteniment i segura per a la manipulació de diversos fluids. S'utilitza àmpliament en la protecció del medi ambient, el tractament d'aigües residuals, la construcció, l'abocament d'aigües residuals, la química fina i altres indústries.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Pneumàtica |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba de diafragma |
| Aplicació | Edificis comercials, tractament d'aigua potable, habitatges residencials, calderes industrials, serveis industrials, reg i agricultura. |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,5-110 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 100 mm |
| Flux | 0.5-30m³/ h |
| Cap | 30-50m |
| Material | Ferro colat / aliatge d'alumini / plàstic / cautxú / PTFE / acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques del producte
Disseny del diafragma:Amb un mecanisme accionat per diafragma-, la bomba garanteix un desplaçament positiu, proporcionant una transferència de fluids consistent i fiable. El disseny del diafragma minimitza el desgast i millora la durabilitat general de la bomba.
Capacitat d'-autoamorçament:La bomba és auto-aspirant, la qual cosa permet una succió ràpida i eficient de líquids, fins i tot des de nivells més baixos. Aquesta característica simplifica el procés de configuració i garanteix un rendiment fiable.
Potència pneumàtica:Funcionada amb aire comprimit, aquesta bomba de diafragma garanteix un funcionament-energètic eficient, la qual cosa la converteix en una opció excel·lent per a aplicacions on l'electricitat és limitada o on es prefereixen els sistemes pneumàtics.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

Etiquetes populars: bomba de diafragma pneumàtica, fabricants de bombes de diafragma pneumàtics de la Xina
Paràmetres dels productes
| Caudal (Q): | 0.5~30m³/h |
| Cap (H): | 30~ 50m |
| Pressió: | 0MPa~0,5MPa(OBar~5Bar) |
| Potència: | 1,5 ~ 110 kW |
| Temperatura del líquid: | 0 graus ~ 150 graus (32 graus F ~ 302 graus F) |
| Material: | Ferro colat / aliatge d'alumini / plàstic / cautxú / PTFE / acer inoxidable, etc. |
| Aplicació: | S'utilitza per transportar diferents líquids corrosius i granulars, líquids especials d'alta viscositat, volàtils, inflamables i explosius, altament tòxics, etc. |
Un parell de
Bomba de diafragma d'aire per a productes químicsEnviar la consulta










