Bomba d'aspiració d'aigües residuals
Cap: 5~110m
Calibre: inferior o igual a 600 mm
Potència: 0,75~550kw
Temperatura mitjana: -20 graus ~120 graus (es requereix una explicació quan és superior a 80 graus)
Material: ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc.
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba d'aspiració d'aigües residuals
La bomba d'aspiració d'aigües residuals és una bomba robusta i potent dissenyada específicament per transferir mitjans que contenen sòlids no tractats, residus i altres components d'aigües residuals d'un lloc a un altre. Ideal per a sistemes de clavegueram municipals, processos industrials i altres aplicacions on la transferència eficient d'aigües residuals és crítica.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba de dipòsit submergible |
| Aplicació | Utilitats industrials, indústria minera, rentat i neteja, transport d'aigües residuals i control d'inundacions |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 0.75-550kw |
| Talla de sortida | Inferior o igual a 600 mm |
| Flux | 9-5500m³/ h |
| Cap | 5-110m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Característiques del producte
Bomba d'aspiració d'aigües residuals de disseny submergible per a la instal·lació directa en un dipòsit o dipòsit, simplificant la instal·lació i reduint el risc de problemes de posada en marxa. Fabricat amb materials resistents a la corrosió, garanteix durabilitat i fiabilitat en ambients corrosius.
01
Alta eficiència i estalvi energètic
Adherint-nos a la producció especialitzada, disposem de mètodes únics per a la selecció de models de productes, la fabricació de motlles i el procés de fosa de components hidràulics.
02
Equips de procés avançats
Per tal de garantir el rendiment del muntatge dels productes, la nostra empresa va importar equips avançats de neteja de peces de l'estranger, i cada peça es va netejar acuradament abans del muntatge final.
03
Estructura única
Instal·leu un anell de segellat en forma d'O a la superfície d'acoblament de l'anell d'equilibri i la bomba per evitar que l'aigua a alta pressió entri a la cambra d'equilibri, reduir el desgast de la placa d'equilibri i allargar la vida útil del producte.
04
Selecció raonable de materials
El material de la placa d'equilibri i l'anell d'equilibri pot ser de carbur de superfície, acer aliat o QT600Mn, aliatge de ferro colat dúctil segons les diferents necessitats de l'usuari.
Avantatge de l'empresa
30 anys d'investigació i desenvolupament del fabricant de bombes multietapa
Procés de producció del so
L'empresa té una forta força, equips de producció avançats, mitjans de detecció perfectes i un grup de talents d'alta qualitat. Produïm una àmplia gamma de productes amb especificacions completes.
Serveix àmpliament als usuaris
S'utilitza àmpliament en carbó, mineria, petroli, indústria química. Tèxtil, construcció urbana, fabricació de paper, metal·lúrgia, regadiu i altres indústries.
Sistema complet de gestió de la qualitat
L'empresa segueix avançant. Innovant i desenvolupant-se, ha format un conjunt complet de sistemes de gestió de la qualitat a llarg termini i està equipada amb un equip de servei postvenda i servei d'instal·lació tècnicament competent per alleujar les vostres preocupacions.
Gran capacitat de fabricació
Actualment, l'empresa produeix 26 sèries, 280 varietats i més de 900 especificacions de productes de bomba.
Certificacions
Creeu una solució integral per a una gestió eficient del robatori humà

certificació del producte

certificació del producte

certificació del producte

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat
PMF
P: QUIN ÉS EL SEU MOQ?
P: Quin és el preu del producte?
P: QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
P: QUINS CERTIFICATS TÉ?
P: I LA GARANTIA?
P: POTS FER MARCA OEM?
P: QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
P: ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
P: COM SUBSTITUIR LES PARTS?
P: QUALITAT FIABLE?
P: COM COMPRAR LES NOSTRES BOMBES?
P: PODEM VISITAR LA FÀBRICA PER APRENDRE EL PROCÉS DE PRODUCCIÓ?
P: QUINS PAÏSOS TENIU CLIENTS AL MÓN?
Etiquetes populars: bomba d'aspiració d'aigües residuals, fabricants de bombes d'aspiració d'aigües residuals de la Xina
Paràmetres dels productes
| Caudal: | 9~5500m³/h |
| Cap: | 5~110m |
| Calibre: | Inferior o igual a 600 mm |
| Potència: | 0,75~550kw |
| Temperatura mitjana: | -20 grau ~120 graus (es requereix una explicació quan és superior a 80 graus) |
| Material: | ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc. |
|
Àmbit d'aplicació: |
Gestió de l'aigua del soterrani, drenatge de l'espai d'arrossegament, drenatge de calçada i pati, aplicacions comercials, Construcció de fonaments, soterranis comercials, garatges d'aparcament, llocs de construcció, explotacions mineres i de pedreres. |
Un parell de
Bomba de dipòsit industrialEnviar la consulta












