Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

Una bomba centrífuga submergida vertical és un tipus específic de bomba submergible dissenyada per a aplicacions on la bomba ha d'estar completament submergida en el fluid que està bombejant. A diferència de les bombes submergibles tradicionals que es poden utilitzar en pous o per al subministrament d'aigua, aquestes bombes es troben sovint en entorns industrials, de processament químic i de tractament d'aigües residuals. Es caracteritzen per la seva orientació vertical i el mecanisme de bombament centrífug que utilitzen.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,5-55 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 200 mm |
| Flux | 3-200³/ h |
| Pressió | 0,1 MPa-0,45 MPa (1 bar-4,5 bar) |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes

Escenari d'aplicació:
Indústria química: en el procés de producció química, sovint s'utilitzen bombes centrífugues submergides verticals per transportar diversos líquids corrosius, líquids viscosos, etc.
Indústria del petroli: en el procés d'extracció, refinació i emmagatzematge de petroli, es poden utilitzar bombes centrífugues submergides verticals per extreure i transportar petroli cru, petroli refinat, etc.
Indústria farmacèutica: en el procés de producció farmacèutica, les bombes centrífugues submergides verticals es poden utilitzar per transportar medicaments líquids, dissolvents, etc. per satisfer els requisits especials dels processos farmacèutics.
Característiques del producte
Alta eficiència i energiaestalvi:Les bombes centrífugues submergides verticals solen estar equipades amb motors d'estalvi d'energia-que ajusten automàticament la potència segons la càrrega de la bomba, minimitzant així el malbaratament d'energia i reduint el risc de danys al motor. Aquest disseny intel·ligent fa que les bombes centrífugues submergibles verticals siguin una opció ideal per estalviar energia i protegir el medi ambient.
Alta fiabilitat:El disseny de les bombes centrífugues submergides verticals les fa més estables i duradores, i les seves peces estan dissenyades i seleccionades acuradament, amb una bona resistència a la pressió, una major durabilitat i un cicle de manteniment més llarg.
Funcionament senzill:El disseny de les bombes centrífugues submergides verticals les fa més fàcils d'utilitzar. Normalment són unitats equipades amb conjunts de tubs i cables, i la instal·lació i el manteniment són relativament senzills. La majoria de les bombes submergibles també estan equipades amb una varietat de funcions de protecció de seguretat, com ara protecció contra sobreescalfament, protecció contra sobrecàrregues i protecció-d'apagada.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

Preguntes freqüents
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: bomba centrífuga submergida vertical, fabricants de bombes centrífugues submergides verticals de la Xina
Paràmetres dels productes
| Caudal (Q): | 3~200m³/h |
| Cap (H): | 10~45m |
| Pressió: | 0,1 MPa ~ 0,45 MPa (1 bar ~ 4,5 bar) |
| Potència: | 1,5 ~ 55 kW |
| Temperatura del líquid: | -20 graus ~ 260 graus (-4 graus F ~ 500 graus F) |
| Material: | Ferro dúctil/acer fos/metall resistent al desgast-/cautxú/acer inoxidable, etc. |
|
Aplicacions: |
Subministrament i distribució d'aigua municipal Depuradores d'aigües residuals Processos industrials (químics, petroquímics, etc.) Sistemes de refrigeració Circulació d'aigua a les centrals elèctriques |
Un parell de
Bomba d'aigua submergible verticalSegüent
Bomba submergible verticalEnviar la consulta










