Bomba multietapa
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba multietapa
Una bomba multietapa és una bomba centrífuga d'alta pressió que augmenta la pressió del fluid connectant múltiples impulsors en sèrie. Aquest disseny fa que les bombes multietapa siguin especialment adequades per a aplicacions que requereixen una elevada captació, com ara el transport d'aigua a llarga distància, el subministrament d'aigua en edificis de gran alçada i el subministrament d'aigua a pressió en processos industrials. La bomba multietapa pot proporcionar un flux continu i, a causa del seu disseny d'impulsor multietapa, pot aconseguir augments de pressió més elevats en un volum més petit, assegurant la seva alta eficiència i estalvi d'energia.
Paràmetre del producte
Bomba multietapa
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,1 ~ 132 kW |
| Calibre: | Menys o igual a 150 mm |
| Flux | 1.4~160m³/h |
| Cap | 10~160m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |


Característiques del producte
La nostra empresa és un fabricant professional especialitzat en la producció. És el fabricant de bombes multietapa més gran de la Xina central i del sud. Té més de 30 anys d'història de producció, la sèrie de productes té especificacions completes i una àmplia gamma d'aplicacions.
01
Alta eficiència i estalvi energètic
Adherint-nos a la producció especialitzada, disposem de mètodes únics per a la selecció de models de productes, la fabricació de motlles i el procés de fosa de components hidràulics.
02
Equips de procés avançats
Per tal de garantir el rendiment del muntatge dels productes, la nostra empresa va importar equips avançats de neteja de peces de l'estranger, i cada peça es va netejar acuradament abans del muntatge final.
03
Estructura única
Instal·leu un anell de segellat en forma d'O a la superfície d'acoblament de l'anell d'equilibri i la bomba per evitar que l'aigua a alta pressió entri a la cambra d'equilibri, reduir el desgast de la placa d'equilibri i allargar la vida útil del producte.
04
Selecció raonable de materials
El material de la placa d'equilibri i l'anell d'equilibri pot ser de carbur de superfície, acer aliat o QT600Mn, aliatge de ferro colat dúctil segons les diferents necessitats de l'usuari.
Avantatge de l'empresa
30 anys d'investigació i desenvolupament del fabricant de bombes multietapa
Procés de producció del so
L'empresa té una forta força, equips de producció avançats, mitjans de detecció perfectes i un grup de talents d'alta qualitat. Produïm una àmplia gamma de productes amb especificacions completes.
Serveix àmpliament als usuaris
S'utilitza àmpliament en carbó, mineria, petroli, indústria química. Tèxtil, construcció urbana, fabricació de paper, metal·lúrgia, regadiu i altres indústries.
Sistema complet de gestió de la qualitat
L'empresa segueix avançant. Innovant i desenvolupant-se, ha format un conjunt complet de sistemes de gestió de la qualitat a llarg termini i està equipada amb un equip de servei postvenda i servei d'instal·lació tècnicament competent per alleujar les vostres preocupacions.
Gran capacitat de fabricació
Actualment, l'empresa produeix 26 sèries, 280 varietats i més de 900 especificacions de productes de bomba.
PMF
P: QUIN ÉS EL SEU MOQ?
P: QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
P: QUINS CERTIFICATS TÉ?
P: I LA GARANTIA?
P: POTS FER MARCA OEM?
P: QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
P: ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
P: COM SUBSTITUIR LES PARTS?
P: QUALITAT FIABLE?
P: COM COMPRAR LES NOSTRES BOMBES?
P: PODEM VISITAR LA FÀBRICA PER APRENDRE EL PROCÉS DE PRODUCCIÓ?
P: QUINS PAÏSOS TENIU CLIENTS AL MÓN?
Etiquetes populars: bomba multietapa, fabricants de bombes multietapa de la Xina
Paràmetres del producte
| Caudal (Q): | 1.4~160m³/h |
| Cap (H): | 10~160m |
| Pressió: | 0.1MPa~1.6MPa(1Bar~16Bar) |
| Potència: | 1,1 ~ 132 kW |
| Temperatura del líquid: | -20 grau ~150 graus (-4 grau F-302 grau F) |
| Material: | Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc |
| Aplicació: | Apte per a la pressurització o circulació d'aigua freda i calenta en edificis de gran alçada, mines profundes, instal·lacions d'extinció d'incendis o líquids similars a aquests. |
Un parell de
bomba vertical multietapaSegüent
Bomba submergible verticalEnviar la consulta













