Bomba multietapa vertical d'acer inoxidable
Cap (H): 1~160m
Mida de sortida: inferior o igual a 150 mm
Potència: 1,1 ~ 132 kW
Temperatura mitjana: -20 graus ~ 120 °C (explicació necessària quan per sobre dels 80 graus)
Material: ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc.
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

La bomba multietapa vertical d'acer inoxidable és una bomba centrífuga segmentada de succió multietapa vertical d'una-aspiració. Es pot utilitzar per transportar aigua neta sense partícules sòlides per sota dels 80 graus o líquids amb propietats físiques i químiques similars a l'aigua neta. S'utilitza principalment per al subministrament d'aigua domèstica i enginyeria municipal en edificis-de gran alçada, subministrament d'aigua i drenatge a empreses industrials i mineres i subministrament d'aigua de calderes.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,1-132 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 150 mm |
| Flux | 1.4-160m³/ h |
| Cap | 10-160m |
| Material | ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc. |
Vídeo de productes
Característiques del producte
La bomba multietapa vertical d'acer inoxidable és una bomba centrífuga segmentada de succió multietapa vertical d'una-aspiració. L'eix del motor i l'eix de la bomba estan connectats mitjançant un acoblament d'arpes o un acoblament elàstic. La bomba multietapa vertical d'acer inoxidable produïda per la nostra empresa té els avantatges d'una petita empremta, estructura compacta, pes lleuger, baix soroll, excel·lent rendiment, funcionament fiable, llarga vida útil, fàcil instal·lació i manteniment, etc. El producte ha assolit el nivell avançat internacional.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UN FABRICANT O UNA EMPRESA COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: Bomba multietapa vertical d'acer inoxidable, fabricants de bombes verticals multietapa d'acer inoxidable de la Xina
Paràmetres del producte
|
Caudal (Q): |
1.4~160m³/h |
|
Cap (H): |
1~160m |
|
Mida de sortida: |
Menys o igual a 150 mm |
| Potència: | 1,1 ~ 132 kW |
| Temperatura mitjana: | -20 graus ~ 120C (explicació necessària quan per sobre dels 80 graus) |
| Material: | ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc. |
| Aplicació: | Adequat per a la pressurització o circulació d'aigua calenta i freda o líquids similars en edificis-de gran alçada, mines profundes, instal·lacions-de lluita contra incendis, etc. |
Un parell de
Bombes multietapa verticals d'alta pressióEnviar la consulta










