Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

La bomba Jockey Vertical en línia és una bomba centrífuga multietapa vertical no-auto{1}}aspirant impulsada per un motor elèctric estàndard. L'eix de sortida del motor està connectat directament a l'eix de la bomba mitjançant un acoblament. Els components del canal de flux del cilindre resistents a la pressió-es fixen entre el capçal de la bomba i les seccions d'entrada i sortida amb cargols de tirant. L'entrada i la sortida es troben en el mateix pla a la part inferior de la bomba. Es pot utilitzar per transportar una varietat de mitjans des de l'aigua de l'aixeta fins a líquids industrials de diferents temperatures i humitats.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,1-132 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 150 mm |
| Flux | 1.4-160m³/ H |
| Cap | 1-160m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Aplicació
Una bomba jockey vertical en línia s'adapta a líquids neutres, no-explosius i de baixa viscositat sense partícules ni fibres sòlides. El líquid transportat no pot ser químicament corrosiu per al material de la bomba.
● Sistema de condensació i aigua d'alimentació de la caldera.
● Sistema de tractament d'aigua, infiltració i filtració.
● Indústria d'alimentació i begudes.
● Subministrament d'aigua i drenatge d'edificis-de gran alçada.
● Agricultura, viver i reg de camps de golf.
● Sistema de protecció contra incendis.
● Sistema de neteja industrial.
● Transport, circulació i elevació de líquids.
● Aigua calenta i freda.
Característiques del producte
1. Disseny vertical en línia:Espai-eficient i fàcil d'instal·lar en zones reduïdes, cosa que permet flexibilitat en el disseny del sistema.
2. Tecnologia de la bomba centrífuga:Utilitza la força centrífuga per moure l'aigua de manera eficient, proporcionant una pressió constant dins del sistema de protecció contra incendis.
3. Construcció d'acer inoxidable:Construït amb materials resistents a la corrosió-per garantir la durabilitat i la longevitat, fins i tot en entorns durs.
4. Fàcil manteniment:Dissenyat tenint en compte l'accessibilitat, que permet un manteniment i un servei senzills per garantir una vida operativa prolongada.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

Preguntes freqüents
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: Bomba de jockey vertical en línia, fabricants de bombes de jockey vertical en línia de la Xina
Paràmetres dels productes
| Flux (Q) | 1.4~160m³/h |
| Cap (H) | 1~160m |
| Poder | 1,1 ~ 132 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 150 mm |
| Temperatura mitjana | -20 graus ~ 120 graus (explicació necessària quan per sobre dels 80 graus) |
| Material | ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc. |
| Aplicació | Adequat per a la pressurització o circulació d'aigua calenta i freda o líquids similars en edificis-de gran alçada, mines profundes, instal·lacions-de lluita contra incendis, etc. |
Un parell de
Bomba d'etapa verticalSegüent
bomba vertical multietapaEnviar la consulta










