Bomba submergible vertical
Cap (H): 1-160m
Mida de sortida: inferior o igual a 150 mm
Potència: 1.1-132kw
Temperatura mitjana: -20 graus -120 graus (si cal una explicació quan sigui superior a 80 graus)
Material: ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc.
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba submergible vertical

Una bomba submergible vertical és un tipus de bomba centrífuga dissenyada per submergir-se directament en el fluid que està bombejant, normalment aigua o altres líquids. Aquestes bombes s'utilitzen àmpliament en diverses aplicacions com ara subministrament d'aigua, drenatge, tractament d'aigües residuals i processos industrials. Les bombes submergibles verticals s'utilitzen habitualment en aplicacions on un disseny compacte i que estalvia espai és essencial i la bomba s'ha de submergir en el fluid que està bombejant. Sovint s'utilitzen en pous, forats, sistemes de clavegueram, drenatge d'aigües pluvials i diversos processos industrials.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa |
| Aplicació | Edificis de gran alçada, mines profundes, equips d'extinció d'incendis, subministrament d'aigua. |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,1 ~ 132 kW |
| Calibre: | Menys o igual a 150 mm |
| Flux | 1.4~160m³/h |
| Cap | 10~160m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |

Característiques del producte
Les bombes submergibles d'aigües residuals solen estar fetes de materials d'alta resistència per suportar entorns de treball durs, com ara acer inoxidable o ferro colat. Tenen bones propietats de segellat i poden evitar el contacte directe entre l'aigua i el motor, garantint així la seguretat. A més, aquestes bombes sovint es dissenyen tenint en compte la facilitat d'instal·lació i manteniment per reduir els costos operatius i augmentar l'eficiència del treball. Les bombes submergibles d'aigües residuals s'utilitzen àmpliament en diverses situacions exigents a causa de la seva alta eficiència, durabilitat i fiabilitat.
01
Alta eficiència i estalvi energètic
Adherint-nos a la producció especialitzada, disposem de mètodes únics per a la selecció de models de productes, la fabricació de motlles i el procés de fosa de components hidràulics.
02
Equip de procés avançat
Per tal de garantir el rendiment del muntatge dels productes, la nostra empresa va importar equips avançats de neteja de peces de l'estranger, i cada peça es va netejar acuradament abans del muntatge final.
03
Estructura única
Instal·leu un anell de segellat en forma d'O a la superfície d'acoblament de l'anell d'equilibri i la bomba per evitar que l'aigua a alta pressió entri a la cambra d'equilibri, reduir el desgast de la placa d'equilibri i allargar la vida útil del producte.
04
Selecció raonable de materials
El material de la placa d'equilibri i l'anell d'equilibri pot ser de carbur de superfície, acer aliat o QT600Mn, ferro colat dúctil d'aliatge segons les diferents necessitats de l'usuari.
Avantatge de l'empresa
30 anys d'investigació i desenvolupament del fabricant de bombes multietapa
Procés de producció del so
L'empresa té una forta força, equips de producció avançats, mitjans de detecció perfectes i un grup de talents d'alta qualitat. Produïm una àmplia gamma de productes amb especificacions completes.
Serveix àmpliament als usuaris
S'utilitza àmpliament en carbó, mineria, petroli, indústria química. Tèxtil, construcció urbana, fabricació de paper, metal·lúrgia, regadiu i altres indústries.
Sistema complet de gestió de la qualitat
L'empresa segueix avançant. Innovant i desenvolupant-se, ha format un conjunt complet de sistemes de gestió de la qualitat a llarg termini i està equipada amb un equip de servei postvenda i servei d'instal·lació tècnicament competent per alleujar les vostres preocupacions.
Forta capacitat de fabricació
Actualment, l'empresa produeix 26 sèries, 280 varietats i més de 900 especificacions de productes de bomba.
Certificacions
Creeu una solució integral per a una gestió eficient del robatori humà

certificació del producte

certificació del producte

certificació del producte

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat
PMF
P: QUIN ÉS EL SEU MOQ?
P: QUIN ÉS EL PREU DEL PRODUCTE?
P: QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
P: QUINS CERTIFICATS TÉ?
P: I LA GARANTIA?
P: POTS FER MARCA OEM?
P: QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
P: ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
P: COM SUBSTITUIR LES PARTS?
P: QUALITAT FIABLE?
P: COM COMPRAR LES NOSTRES BOMBES?
P: PODEM VISITAR LA FÀBRICA PER APRENDRE EL PROCÉS DE PRODUCCIÓ?
P: QUINS PAÏSOS TENIU CLIENTS AL MÓN?
Etiquetes populars: bomba submergible vertical, fabricants de bombes submergibles verticals de la Xina
Paràmetres dels productes
| Caudal (Q): | 1.4~160m³/h |
| Cap (H): | 10~160m |
| Pressió: | {0}.1MPa~1.6MPa(1Bar~16Bar) |
| Potència: | 1,1 ~ 132 kW |
| Calibre: | Menys o igual a 150 mm |
| Temperatura del líquid: | -20 grau ~150 graus (-4 grau F-302 grau F) |
| Material: | Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc |
| Aplicació: | Apte per a la pressurització o circulació d'aigua freda i calenta en edificis de gran alçada, mines profundes, instal·lacions d'extinció d'incendis o líquids similars a aquests. |
Un parell de
Bomba d'aigua d'acer inoxidableEnviar la consulta












