Bomba centrífuga de doble aspiració
Cap (H): 10-260m
Pressió: 0.1MPa-2.6MPa (1Bar-26Bar)
Calibre: inferior o igual a 1200 mm
Potència: 11-2240kw
Temperatura mitjana: -20 graus -150 graus (-4 graus F-482 graus F) (per sobre de 80 graus, especifiqueu-ho)
Material: ferro colat/ferro dúctil/acer fos/acer inoxidable
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

La bomba centrífuga de doble succió (també coneguda com a bomba de caixa dividida) és una bomba centrífuga de caixa dividida horitzontal d'una-etapa i doble succió. S'utilitza per transportar aigua pura i líquids no-corrosius (o poc corrosius) i líquids amb propietats físiques i químiques similars a l'aigua. És adequat per a temperatures mitjanes de -20 graus -150 graus (si és superior a 80 graus, si us plau indiqueu). S'utilitza àmpliament en el subministrament d'aigua i el drenatge, el drenatge d'inundacions, el reg de terres de cultiu i diversos projectes de conservació d'aigua a les fàbriques, mines, ciutats i centrals elèctriques.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor dièsel |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'aigua amb motor dièsel |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 11-2240 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 1200 mm |
| Flux | 50-18000m³/ H |
| Cap | 10-260m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques estructurals

Característiques estructurals
Carcassa de la bomba d'aspiració doble axial:La carcassa es divideix axialment amb broquets d'aspiració i descàrrega en línia a la carcassa inferior. Aquest disseny permet l'eliminació fàcil de la carcassa superior i les peces giratòries sense molestar el motor i les canonades.
Doble voluta:Les bombes de caixa dividida que produeixen capçals elevats tenen dobles volutes que redueixen les forces radials, garanteixen una deflexió mínima de l'eix i baixes càrregues del coixinet.
Disseny de coixinet{0}}a-:La deflexió de l'eix és petita a causa del disseny del coixinet{0}}a-.
Porta anells:Els anells de desgast de la carcassa de la bomba són fàcils de substituir i protegeixen la carcassa de la bomba del desgast de l'impulsor. Els costos generals d'explotació es minimitzen.
Flexibilitat del segell:Les bombes d'aspiració doble es poden segellar amb una caixa d'empremta o amb una varietat de segells mecànics.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

Etiquetes populars: bomba centrífuga de doble succió, fabricants de bomba centrífuga de doble succió de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux (Q): | 50-18000m³/ H |
| Cap (H): | 10-260m |
| Pressió: | 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar) |
| Calibre: | Menys o igual a 1200 mm |
| Potència: | 11-2240 kW |
| Temperatura mitjana: | -20 graus -150 graus (-4 graus F-482 graus F) (per sobre de 80 graus, especifiqueu-ho) |
| Material: | ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc |
| Àmbit d'aplicació: | La bomba centrífuga de doble succió tipus S-és una bomba centrífuga de doble succió horitzontal de doble pol d'un sol pol desenvolupada per la nostra fàbrica. És un producte eficient i d'estalvi-energètic adequat per a bombes de drenatge i subministrament d'aigua industrial i urbana. Es pot utilitzar com a bomba de drenatge o subministrament d'aigua per a fàbriques, ciutats, centrals elèctriques, conservació d'aigua, petroli, enginyeria i altres indústries. També es pot utilitzar per al reg agrícola i altres indústries. |
Un parell de
Bomba d'aigua elèctrica de doble succióEnviar la consulta










