Bomba de separació axial d'aigües residuals
Cap (H): 10-260m
Pressió: 0.1MPa-2.6MPa (1Bar-26Bar)
Calibre: inferior o igual a 1200 mm
Potència: 11-2240kw
Temperatura mitjana: -20 graus -150 graus (-4 graus F-482 graus F) (per sobre de 80 graus, especifiqueu-ho)
Material: ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba de separació axial d'aigües residuals

Una bomba de caixa dividida axial d'aigües residuals és una bomba centrífuga que s'utilitza en el tractament d'aigües residuals, capaç de gestionar grans volums d'aigües residuals i líquids que contenen sòlids. La bomba normalment està feta de materials duradors com ara ferro colat o acer inoxidable per suportar la naturalesa corrosiva i abrasiva de les aigües residuals i altres aigües residuals. És ideal per al seu ús en depuradores, plantes industrials i depuradores municipals.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una-etapa |
| Aplicació | Tractament d'aigua potable, Indústria alimentària i de begudes, Instal·lacions industrials, Reg i agricultura, Mineria, |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 11-2240 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 1200 mm |
| Flux | 50-18000m³/ H |
| Cap | 10-260m |
| Material |
Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Material dels components del pas de flux
| Configuració de material recomanada | |||||
| Item | Aigua neta | Beu aigua | Aigües de clavegueram | Aigua calenta | Aigua de mar |
| Funda i funda | Ferro gris (HT250) | S.S304 | Ferro dúctil (QT500) | Acer fos | Dúplex SS 2205 |
| Impulsor | Ferro gris (HT250) | S.S304 | Ferro dúctil (QT500) | 2Cr13 | Dúplex SS 2205 |
| Porta anell | Ferro gris (HT250) | S.S304 | Ferro dúctil (QT500) | 2Cr13 | Dúplex SS 2205 |
| Eix | C.S 45 | S.S420 | 40 Cr | 40 Cr | Dúplex SS 2205 |
| Màniga d'eix | C.S 45 | S.S304 | S.S304 | S.S304 | Dúplex SS 2205 |
| Observacions: es proporcionarà una llista detallada de materials segons les condicions del líquid i del lloc | |||||
Característiques del producte
- La bomba utilitza un disseny de carcassa de doble-{0}}eix dividit horitzontal o vertical amb un revestiment de carbur o cautxú per a una gran fiabilitat i resistència al desgast i a la corrosió.
- Els aliatges de carbur d'alta-eficiència proporcionen un baix NPSH.
- Per complir amb diverses condicions de funcionament, els components dels coixinets presenten una estructura senzilla i un disseny de coixinets d'alta -càrrega-, i els coixinets d'aliatge estan lubricats amb greix-.
- L'espai lliure ajustable entre la placa de protecció i l'impulsor garanteix un funcionament eficient de la bomba.
- Els mètodes de segellat inclouen segells d'embalatge, segells d'impulsor i segells mecànics de cartutx per adaptar-se a diverses condicions de funcionament.
- La bomba i la unitat d'accionament es poden configurar amb accionament directe, accionament triangular, acoblament d'accionament hidràulic o accionament reductor.
- La direcció de sortida es pot girar 8 graus per adaptar-se a les diferents condicions d'instal·lació-del lloc.
- Es poden connectar diverses unitats en sèrie per complir els requisits de transport de llarga-distància.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: bomba dividida axialment per a aigües residuals, fabricants de bombes dividides axialment per aigües residuals de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux (Q): | 50-18000m³/ H |
| Cap (H): | 10-260m |
| Pressió: | 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar) |
| Calibre: | Menys o igual a 1200 mm |
| Potència: | 11-2240 kW |
| Temperatura mitjana: | -20 graus -150 graus (-4 graus F-482 graus F) (per sobre de 80 graus, especifiqueu-ho) |
| Material: | Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc |
| Àmbit d'aplicació: | La bomba centrífuga de doble succió tipus S-és una bomba centrífuga de doble succió horitzontal de doble pol d'un sol pol desenvolupada per la nostra fàbrica. És un producte eficient i d'estalvi-energètic adequat per a bombes de drenatge i subministrament d'aigua industrial i urbana. Es pot utilitzar com a bomba de drenatge o subministrament d'aigua per a fàbriques, ciutats, centrals elèctriques, conservació d'aigua, petroli, enginyeria i altres indústries. També es pot utilitzar per al reg agrícola i altres indústries. |
Un parell de
Bomba de-alta pressió dividida axialmentSegüent
Bomba de reg dividida axialmentEnviar la consulta










