Bomba dividida axialment d'una sola etapa
Cap (H): 10-260m
Pressió: 0.1MPa-2.6MPa (1Bar-26Bar)
Calibre: inferior o igual a 1200 mm
Potència: 11-2240kw
Temperatura mitjana: -20 graus -150 graus (-4 graus F-482 graus F) (per sobre de 80 graus, especifiqueu-ho)
Material: ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba dividida axialment d'una sola etapa

Les bombes dividides axialment d'una sola etapa són bombes assequibles que s'utilitzen àmpliament en moltes aplicacions, especialment en el sector industrial que implica grans cabals de líquid. El seu disseny inclou una carcassa estacionària que es divideix axialment en dues parts. L'impulsor es troba entre les dues parts i està connectat a un eix de bomba. El disseny de la bomba permet una empenta axial equilibrada, donant lloc a una vida útil més llarga de l'eix. Aquestes bombes s'utilitzen habitualment en el subministrament i transferència d'aigua, el processament de petroli i gas i les indústries de processament químic.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor dièsel o motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa de caixa dividida horitzontal |
| Aplicació | Tractament d'aigua potable, Indústria alimentària i de begudes, Instal·lacions industrials, Reg i agricultura, Mineria, |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 11-2240 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 1200 mm |
| Flux | 50-18000m³/ H |
| Cap | 10-260m |
| Material |
Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Diagrama d'estructura


Característiques del producte
La bomba utilitza un disseny de carcassa dividida-doble-horitzontal i vertical amb un revestiment de carbur o cautxú per a la resistència al desgast i a la corrosió i una gran fiabilitat.
Els aliatges de carbur d'alta-eficiència proporcionen un baix NPSH.
Per satisfer les diferents condicions de funcionament, els components dels coixinets presenten una estructura senzilla, un disseny de coixinets d'alta -càrrega- i una lubricació amb greix dels coixinets d'aliatge.
L'espai lliure ajustable entre la placa de protecció i l'impulsor garanteix un funcionament eficient de la bomba.
Hi ha disponibles una varietat d'opcions de segellat, com ara segells d'embalatge, segells d'impulsor i segells mecànics de cartutx, per adaptar-se a diverses condicions de funcionament.
La bomba i la unitat d'accionament es poden configurar amb accionament directe, accionament triangular, acoblament d'accionament hidràulic o accionament reductor.
La direcció de sortida es pot girar 8 graus per adaptar-se a les diferents condicions d'instal·lació-del lloc.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: bomba dividida axialment d'una sola etapa, fabricants de bombes dividides axialment d'una sola etapa de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux (Q): | 50-18000m³/ H |
| Cap (H): | 10-260m |
| Pressió: | 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar) |
| Calibre: | Menor o igual a 1200 mm |
| Potència: | 11-2240 kW |
| Temperatura mitjana: | -20 graus -150 graus (-4 graus F-482 graus F) (per sobre de 80 graus, especifiqueu-ho) |
| Material: | Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc |
| Àmbit d'aplicació: | La bomba centrífuga de doble succió tipus S-és una bomba centrífuga de doble succió horitzontal de doble pol d'un sol pol desenvolupada per la nostra fàbrica. És un producte eficient i d'estalvi-energètic adequat per a bombes de drenatge i subministrament d'aigua industrial i urbana. Es pot utilitzar com a bomba de drenatge o subministrament d'aigua per a fàbriques, ciutats, centrals elèctriques, conservació d'aigua, petroli, enginyeria i altres indústries. També es pot utilitzar per al reg agrícola i altres indústries. |
Un parell de
Bomba de caixa dividida horitzontalEnviar la consulta









