Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

Dissenyada per a aplicacions que requereixen cabals elevats i cabals mitjans a alts, la bomba de caixa dividida horitzontal utilitza dos ports simètrics d'aspiració i descàrrega per mantenir una pressió hidràulica equilibrada, reduint l'empenta axial i minimitzant les càrregues dels coixinets. Aquest funcionament equilibrat millora l'estabilitat general de la bomba i allarga la vida útil, la qual cosa la converteix en una solució altament fiable i eficient per a un funcionament a llarg termini-. Les bombes de caixa dividida horitzontal s'utilitzen habitualment en sistemes de subministrament d'aigua, processos industrials, sistemes de climatització, protecció contra incendis, reg i projectes d'infraestructures municipals on el rendiment continu i fiable és fonamental.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una-etapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 11-2240 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 1200 mm |
| Flux | 50-18000m³/ h |
| Cap | 10-260m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques estructurals


Característiques del producte
Un dels avantatges clau d'una bomba de caixa dividida horitzontal és el seu disseny de caixa dividida horitzontal, que permet un fàcil accés als components interns sense pertorbar el motor o la canonada. Aquest disseny simplifica significativament la inspecció, el manteniment i les reparacions, ajudant a reduir el temps d'inactivitat i els costos de manteniment.
Eficient:Dissenyat per a una gran capacitat i un flux constant amb un consum energètic mínim.
Fàcil de mantenir:La caixa dividida horitzontalment permet un manteniment ràpid i senzill.
Rendiment-durador:Dissenyat per satisfer les demandes d'aplicacions industrials i municipals exigents.
Hidràulica equilibrada: el disseny de doble-succió garanteix un funcionament suau i fiable i redueix el desgast.
Versàtil:Adequat per a aigua neta, sistemes de refrigeració, serveis de protecció contra incendis i molt més.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
Correu electrònic{0}
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UN FABRICANT O UNA EMPRESA COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: Bomba de caixa dividida horitzontal, fabricants de bombes de caixa dividida horitzontal de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux: | 3.7~1350m³/h |
| Ascensor: | 50~1800m |
| Calibre: | Menys o igual a 300 mm |
| Potència: | 3 ~ 1600 kW |
| Temperatura mitjana: | -20 graus ~ 150 graus (cal explicar si és superior a 80C) |
| Material: | ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc. |
| Àmbit d'aplicació: | Transport d'aigua neta o líquids especials que no contenen o contenen una petita quantitat de partícules sòlides, s'utilitza principalment per al subministrament i drenatge d'aigua industrial, minera i urbana, subministrament d'aigua a pressió per a edificis-de gran alçada, reg per aspersió de jardins, pressurització contra incendis, subministrament d'aigua a llarg-distància, calefacció, banys i altres equips de pressurització i circulació d'aigua calenta i freda, etc. |
Un parell de
Bomba de doble succió de caixa divididaEnviar la consulta
Potser també t'agrada










