Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba magnètica centrífuga
La bomba magnètica centrífuga és un equip de bomba d'alta eficiència i sense fuites que utilitza una tecnologia avançada d'acoblament magnètic per transmetre potència a través de la força magnètica generada pels materials magnètics, impulsant el líquid per realitzar un moviment centrífug per aconseguir el transport. Aquest tipus de bombes és especialment indicada per a la manipulació de mitjans inflamables, explosius, tòxics o corrosius perquè resol completament el problema de fuites que es pot produir quan les bombes de segellat mecànic tradicionals transporten aquests mitjans.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba elèctrica d'aigua |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 0.75-550kw |
| Talla de sortida | Inferior o igual a 600 mm |
| Flux | 9-5500m³/ H |
| Cap | 5-110m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Característiques del producte
La bomba magnètica centrífuga té un disseny senzill, un funcionament estable i un manteniment convenient, que pot reduir significativament els costos operatius alhora que protegeix la seguretat de l'entorn de treball i evita la contaminació ambiental. Està fet d'acer inoxidable d'alta qualitat, que garanteix una excel·lent durabilitat i resistència a la corrosió, i és adequat per a les indústries química, farmacèutica, petroquímica, fosa de metalls, energia, producció d'aliments i protecció del medi ambient.
01
Alta eficiència i estalvi energètic
Adherint-nos a la producció especialitzada, disposem de mètodes únics per a la selecció de models de productes, la fabricació de motlles i el procés de fosa de components hidràulics.
02
Equip de procés avançat
Per tal de garantir el rendiment del muntatge dels productes, la nostra empresa va importar equips avançats de neteja de peces de l'estranger, i cada peça es va netejar acuradament abans del muntatge final.
03
Estructura única
Instal·leu un anell de segellat en forma d'O a la superfície d'acoblament de l'anell d'equilibri i la bomba per evitar que l'aigua a alta pressió entri a la cambra d'equilibri, reduir el desgast de la placa d'equilibri i allargar la vida útil del producte.
04
Selecció raonable de materials
El material de la placa d'equilibri i l'anell d'equilibri pot ser de carbur de superfície, acer aliat o QT600Mn, ferro colat dúctil d'aliatge segons les diferents necessitats de l'usuari.
Avantatge de l'empresa
30 anys d'investigació i desenvolupament del fabricant de bombes multietapa
Procés de producció del so
L'empresa té una forta força, equips de producció avançats, mitjans de detecció perfectes i un grup de talents d'alta qualitat. Produïm una àmplia gamma de productes amb especificacions completes.
Serveix àmpliament als usuaris
S'utilitza àmpliament en carbó, mineria, petroli, indústria química. Tèxtil, construcció urbana, fabricació de paper, metal·lúrgia, regadiu i altres indústries.
Sistema complet de gestió de la qualitat
L'empresa segueix avançant. Innovant i desenvolupant-se, ha format un conjunt complet de sistemes de gestió de la qualitat a llarg termini i està equipada amb un equip de servei postvenda i servei d'instal·lació tècnicament competent per alleujar les vostres preocupacions.
Forta capacitat de fabricació
Actualment, l'empresa produeix 26 sèries, 280 varietats i més de 900 especificacions de productes de bomba.
Certificacions
Creeu una solució integral per a una gestió eficient del robatori humà

certificació del producte

certificació del producte

certificació del producte

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat
PMF
P: QUIN ÉS EL SEU MOQ?
P: QUIN ÉS EL PREU DEL PRODUCTE?
P: QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
P: QUINS CERTIFICATS TÉ?
P: I LA GARANTIA?
P: POTS FER MARCA OEM?
P: QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
P: ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
P: COM SUBSTITUIR LES PARTS?
P: QUALITAT FIABLE?
P: COM COMPRAR LES NOSTRES BOMBES?
P: PODEM VISITAR LA FÀBRICA PER APRENDRE EL PROCÉS DE PRODUCCIÓ?
P: QUINS PAÏSOS TENIU CLIENTS AL MÓN?
Etiquetes populars: bomba magnètica centrífuga, fabricants de bombes magnètiques centrífugues de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux: | 0.9~50m³/h |
| Cap: | 3~50m |
| Calibre: | Menys o igual a 100 mm |
| Potència: | 1,5 ~ 110 kW |
| Temperatura mitjana: | 0~150 graus |
| Material: | Fluoroplàstic/aliatge/acer inoxidable, etc. |
| Àmbit d'aplicació: | Pot transportar la majoria de solucions àcides, àlcalis i salines i també està exposada a l'atmosfera exterior, de manera que té una bona resistència a la corrosió. |
Un parell de
Bomba d'aigua Mag DriveSegüent
Bomba d'aigua magnèticaEnviar la consulta













