Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba d'aigua Mag Drive
La bomba d'aigua d'accionament magnètic és un equip de bomba d'alta eficiència i sense fuites que utilitza una tecnologia avançada d'acoblament magnètic per transmetre potència, solucionant completament el problema de fuites causat pel desgast del segell mecànic o els danys a les bombes tradicionals. Aquest disseny fa que la bomba d'aigua d'accionament magnètic sigui molt adequada per a la manipulació de mitjans tòxics, inflamables, explosius o valuosos, millorant considerablement la seguretat de l'entorn de treball.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba elèctrica d'aigua |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | {}.{}kw |
| Talla de sortida | Inferior o igual a 600 mm |
| Flux | 9-5500m³/ H |
| Cap | 5-110m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Característiques del producte
La bomba d'aigua d'accionament mag té les característiques de no fuites, baix soroll, baix cost de manteniment, alta eficiència i estalvi d'energia durant el funcionament. Com que no hi ha connexió mecànica directa, es redueix el desgast, s'allarga la vida útil de la bomba i es redueix el cost de manteniment. A més, la bomba d'aigua d'accionament magnètic té una bona estabilitat química i una àmplia gamma de selectivitat de material, que es pot adaptar al bombeig de diversos mitjans corrosius, fent-la àmpliament utilitzada en el tractament de l'aigua química, farmacèutica, de protecció del medi ambient i altres indústries.
01
Alta eficiència i estalvi energètic
Adherint-nos a la producció especialitzada, disposem de mètodes únics per a la selecció de models de productes, la fabricació de motlles i el procés de fosa de components hidràulics.
02
Equips de procés avançats
Per tal de garantir el rendiment del muntatge dels productes, la nostra empresa va importar equips avançats de neteja de peces de l'estranger, i cada peça es va netejar acuradament abans del muntatge final.
03
Estructura única
Instal·leu un anell de segellat en forma d'O a la superfície d'acoblament de l'anell d'equilibri i la bomba per evitar que l'aigua a alta pressió entri a la cambra d'equilibri, reduir el desgast de la placa d'equilibri i allargar la vida útil del producte.
04
Selecció raonable de materials
El material de la placa d'equilibri i l'anell d'equilibri pot ser de carbur de superfície, acer aliat o QT600Mn, aliatge de ferro colat dúctil segons les diferents necessitats de l'usuari.
Avantatge de l'empresa
30 anys d'investigació i desenvolupament del fabricant de bombes multietapa
Procés de producció del so
L'empresa té una forta força, equips de producció avançats, mitjans de detecció perfectes i un grup de talents d'alta qualitat. Produïm una àmplia gamma de productes amb especificacions completes.
Serveix àmpliament als usuaris
S'utilitza àmpliament en carbó, mineria, petroli, indústria química. Tèxtil, construcció urbana, fabricació de paper, metal·lúrgia, regadiu i altres indústries.
Sistema complet de gestió de la qualitat
L'empresa segueix avançant. Innovant i desenvolupant-se, ha format un conjunt complet de sistemes de gestió de la qualitat a llarg termini i està equipada amb un equip de servei postvenda i servei d'instal·lació tècnicament competent per alleujar les vostres preocupacions.
Gran capacitat de fabricació
Actualment, l'empresa produeix 26 sèries, 280 varietats i més de 900 especificacions de productes de bomba.
Certificacions
Creeu una solució integral per a una gestió eficient del robatori humà

certificació del producte

certificació del producte

certificació del producte

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat
PMF
P: QUIN ÉS EL SEU MOQ?
P: QUIN ÉS EL PREU DEL PRODUCTE?
P: QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
P: QUINS CERTIFICATS TÉ?
P: I LA GARANTIA?
P: POTS FER MARCA OEM?
P: QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
P: ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
P: COM SUBSTITUIR LES PARTS?
P: QUALITAT FIABLE?
P: COM COMPRAR LES NOSTRES BOMBES?
P: PODEM VISITAR LA FÀBRICA PER APRENDRE EL PROCÉS DE PRODUCCIÓ?
P: QUINS PAÏSOS TENIU CLIENTS AL MÓN?
Etiquetes populars: bomba d'aigua d'accionament mag, fabricants de bombes d'aigua d'accionament mag de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux: | 0.9~50m³/h |
| Cap: | 3~50m |
| Calibre: | Menys o igual a 100 mm |
| Potència: | 1,5 ~ 110 kW |
| Temperatura mitjana: | 0~150 graus |
| Material: | Fluoroplàstic/aliatge/acer inoxidable, etc. |
| Àmbit d'aplicació: | Pot transportar la majoria de solucions àcides, àlcalis i salines i també està exposada a l'atmosfera exterior, de manera que té una bona resistència a la corrosió. |
Un parell de
Preu de la bomba d'accionament magnèticSegüent
Bomba magnètica centrífugaEnviar la consulta













