Bomba d'aigua elèctrica centrífuga d'alta pressió contra incendis
Caudal (Q): 5-497L/s
Pressió: 0,3-2,25 MPa
Temperatura del líquid: -20 graus ~ 150 graus (-4 graus F ~ 482 graus F)
OutSize: inferior o igual a 250 mm
Pressió: 0,3-2,25 MPa (3 bar-22,5 bar)
Material: ferro colat/ferro dúctil/acer fos/acer inoxidable, etc
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

La bomba d'aigua elèctrica centrífuga d'alta pressió és un sistema potent i fiable dissenyat per subministrar aigua als sistemes d'aspersió i boca d'incendis en situacions d'emergència. Aquesta bomba elèctrica és capaç de proporcionar un cabal d'aigua a alta pressió per extingir incendis de manera ràpida i eficaç. Les nostres bombes d'aigua elèctriques centrífugues d'alta pressió estan dissenyades per complir els estàndards més alts de la indústria, garantint un rendiment fiable i una llarga vida útil. La seva construcció robusta i els seus materials resistents a la corrosió-el fan adequat per al seu ús en entorns durs.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una sola etapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1,1-200 kW |
| Pressió | 0,3-2,25 MPa |
| Flux | 5-497L/s |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques del producte
Durabilitat:Les bombes d'aigua elèctriques centrífugues d'alta pressió contra incendis estan construïdes per durar. Són duradors i poden suportar condicions extremes com altes temperatures i clima dur.
Augment de la pressió de l'aigua:Les bombes d'aigua elèctriques centrífugues d'alta pressió contra incendis proporcionen l'augment de la pressió de l'aigua necessària per apagar els incendis de manera ràpida i eficaç. Ofereixen un subministrament d'aigua potent que es pot utilitzar per combatre incendis a llars, empreses i entorns industrials.
Facilitat d'ús:Les bombes d'aigua elèctriques són fàcils d'utilitzar i operar. Un cop instal·lats, es poden activar amb només prémer un botó. Requereixen un manteniment mínim i es poden confiar en situacions d'emergència.
Seguretat millorada:Les bombes d'aigua elèctriques centrífugues de lluita contra incendis d'alta pressió milloren la seguretat de moltes maneres. Poden apagar incendis ràpidament abans que es tornin incontrolables. També són útils per protegir els bombers i altres personals d'emergència mentre apaguen incendis.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA EMPRESA FABRICANA O COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: Bomba d'aigua elèctrica de lluita contra incendis centrífuga d'alta pressió, fabricants de bombes d'aigua elèctrica de lluita contra incendis centrífuga d'alta pressió de la Xina
Paràmetres del producte
| Potència: | 1,1-200 kW |
| Caudal (Q): | 5-497L/s |
| Pressió: | 0,3-2,25 MPa |
| Temperatura del líquid: | -20 graus ~ 150 graus (-4 graus F ~ 482 graus F) |
| Talla exterior: | Menys o igual a 250 mm |
| Pressió: | 0,3-2,25 MPa (3 bar-22,5 bar) |
| Material: |
Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc |
Un parell de
Bombes d'aigua contra incendis d'alta pressióEnviar la consulta










