Bomba centrífuga horitzontal multietapa
Cap: 50~1800m
Calibre: inferior o igual a 300 mm
Potència: 3~1600kw
Temperatura mitjana: -20 graus ~ 150 graus (cal explicar si és superior a 80 graus)
Material: ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc.
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

Una bomba centrífuga horitzontal multietapa és una bomba que augmenta la pressió pas a pas mitjançant múltiples impulsors que treballen en sèrie. Les seves característiques principals són alta eficiència, ampli rang de rendiment, funcionament segur i estable, baix soroll, llarga vida útil i fàcil instal·lació i manteniment. És adequat per transportar aigua neta o altres líquids amb propietats físiques i químiques similars a l'aigua. S'utilitza àmpliament en el subministrament d'aigua i el drenatge d'edificis-de gran alçada, el subministrament d'aigua i el drenatge de fàbriques i mines, el subministrament d'aigua a llarg-distància, etc.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Motor dièsel o motor elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 3 ~ 1600 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 300 mm |
| Flux | 3.7~1350m³/h |
| Cap | 50~1800m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Vídeo de productes
Característiques estructurals

| 1, secció de llinlet | 13, glàndula d'embalatge/glàndula de segellat de la màquina |
| 2, secció mitjana | 14, embalatge/segell mecànic |
| 3, secció de sortida | 15, anell d'embalatge |
| 4, Paletes guia | 16, peces de coixinets |
| 5, paleta guia final | 17, Tapa de la cua |
| 6, impulsor de l'etapa frontal | 18, junta tòrica- |
| 7, impulsor de l'última etapa | 19, Anell d'equilibri |
| 8, eix | 20, conjunt d'anells d'equilibri |
| 9, màniga de l'eix | 21, Placa d'equilibri |
| 10, anell de segellat de l'etapa frontal | 22, components del tub d'equilibri |
| 11, (etapa final) anell de segellat | 23, premeu els cargols |
| 12, màniga de paleta guia |
Característiques del producte
Alta eficiència i estalvi d'energia:La bomba centrífuga horitzontal multietapa adopta un disseny de model hidràulic avançat, que té les característiques d'alta eficiència i baix consum d'energia.
Funcionament suau:La bomba centrífuga horitzontal multietapa té una estructura compacta, un funcionament estable i fiable, baixa vibració i soroll, i pot satisfer les necessitats de diversos entorns industrials durs.
Fàcil manteniment:El disseny horitzontal fa que la instal·lació i el manteniment siguin més còmodes, i la majoria de les peces són peces estàndard, que són fàcils de substituir i mantenir. Com que l'entrada i la sortida de la bomba estan al mateix costat, és més fàcil inspeccionar, reparar i substituir peces.
Àmplia gamma d'aplicacions:La bomba centrífuga horitzontal multietapa es pot utilitzar per transportar diversos mitjans corrosius, d'alta temperatura, d'alta viscositat i que contenen partícules-. A causa del seu disseny especial i selecció de materials, pot satisfer les necessitats de diferents indústries i condicions de treball.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

Etiquetes populars: Bomba centrífuga horitzontal multietapa, fabricants de bombes centrífugues horitzontals multietapa de la Xina
Paràmetres del producte
| Interval de cabal: | 3.7~1350m³/h |
| Cap: | 50~1800m |
| Calibre: | Menys o igual a 300 mm |
| Potència: | 3 ~ 1600 kW |
| Temperatura mitjana: | -20 graus ~ 150 graus (cal explicar si és superior a 80 graus) |
| Material: | Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc. |
| Àmbit d'aplicació: | Transport d'aigua neta o líquids especials que no contenen o contenen una petita quantitat de partícules sòlides, s'utilitza principalment per al subministrament i drenatge d'aigua industrial, minera i urbana, subministrament d'aigua a pressió per a edificis-de gran alçada, reg per aspersió de jardins, pressurització contra incendis, subministrament d'aigua a llarg-distància, calefacció, banys i altres equips de pressurització i circulació d'aigua calenta i freda, etc. |
Un parell de
Bomba de reforç d'aigua d'alimentació de calderaEnviar la consulta
Potser també t'agrada









