Bomba d'aigua centrífuga d'aspiració final
Ascensor: 9-80m
Calibre: inferior o igual a 500 mm
Potència: 3-160 kW
Pressió: 0,09 MPa ~ 0,8 MPa (0,9 Bar ~ 0,8 Bar)
Temperatura mitjana: -20 graus ~ 120 graus (per sobre dels 80 graus, especifiqueu-ho)
Material: ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc
Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba d'aigua centrífuga d'aspiració final

La-bomba d'aigua centrífuga d'aspiració final és una bomba centrífuga que utilitza la força centrífuga per transferir líquid d'un recipient a un altre. La seva entrada i sortida es troben al mateix costat de la bomba, i l'extrem d'entrada és l'extrem de la bomba i l'extrem de sortida és l'extrem frontal de la bomba. El seu rendiment és eficient, fiable i estable, i és adequat per a diversos escenaris d'aplicació com ara sistemes de subministrament d'aigua, sistemes de drenatge, processament de fluids industrials, reg agrícola, etc.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba d'una -etapa |
| Aplicació | Tractament d'aigua potable, Potenciació de la xarxa de canonades d'aigua, subministrament i drenatge d'aigua industrial i urbana |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 3-160 kW |
| Talla de sortida | Menys o igual a 500 mm |
| Flux | 1.1-1450m³/ h |
| Cap | 9-80m |
| Material | Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc |
Vídeo de productes
Característiques estructurals

| 1 | carcassa de la bomba | 7 | coberta del coixinet | 14 | suport |
| 2 | femella de l'impulsor | 8 | coixinet de ranura profunda | 15 | dispositiu de refrigeració de coixinets |
| 3 | impulsor | 9 | carcassa del coixinet | 16 | indicador d'oli |
| 4 | coberta de la carcassa | 10 | vàlvula de buit | 17 | foner d'aigua |
| 5 | segell mecànic | 11 | eix | 18 | A-O |
| 5B | Doble tancament mecànic | 12 | Coixinet d'empenta/coixinet de rodets | 19 | tap de drenatge |
| 6 | tapa del segell | 13 | segell d'oli | 20 | Brida |
Característiques del producte
Estructura senzilla i alta fiabilitat:L'entrada i la sortida de la-bomba d'aigua centrífuga d'aspiració final es troben al mateix costat i no cal entrar a la canonada ni al contenidor per a la instal·lació i el manteniment, que és convenient i flexible.
Funcionament estable i sense soroll:El mètode de transmissió està connectat al motor mitjançant brides i acoblaments, que poden garantir el funcionament estable de la bomba sense vibracions i sorolls excessius.
Àmplia gamma d'aplicacions:La-bomba d'aigua centrífuga d'aspiració final és adequada per transportar aigua normal, aigua de mar, oli, líquids químics i altres mitjans, i és adequada per transportar líquids relativament viscosos.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

PMF
01. QUIN ÉS EL TEU MOQ?
02. QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
03. QUINS CERTIFICATS TÉ?
04. ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
05. POTS FER MARCA OEM?
06. QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
Etiquetes populars: bomba d'aigua centrífuga d'aspiració final, fabricants de bombes d'aigua centrífuga d'aspiració final de la Xina
Paràmetres del producte
|
Caudal: |
1.1-1450m³/ h |
|
Ascensor: |
9-80m |
|
Calibre: |
Menys o igual a 500 mm |
|
Potència: |
3-160 kW |
|
Pressió: |
0,09MPa~0,8MPa(0,9Bar~0,8Bar) |
| Temperatura mitjana: | -20 graus ~ 120 graus (per sobre dels 80 graus, especifiqueu-ho) |
|
Material: |
Ferro colat / ferro dúctil / acer fos / acer inoxidable, etc |
| Àmbit d'aplicació: | Àmpliament utilitzat per transportar aigua neta i altres líquids amb propietats físiques i químiques similars a l'aigua neta, construir subministrament d'aigua domèstica, xarxa de canonades d'aigua a pressió, subministrament i drenatge d'aigua industrial i urbana; Productes petroliers com la gasolina, el dièsel i la gasolina, o líquids amb propietats químiques corrosives o especials. |
Un parell de
Bomba centrífuga química verticalSegüent
Bomba acoblada d'aspiració finalEnviar la consulta










