Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba de purins accionada per motor
Les bombes de purins HNYB estan dissenyades i fabricades per manejar materials durs i abrasius com ara sorra, grava i roques. Aquestes bombes compten amb eixos i coixinets sobredimensionats, així com impulsors i volutes de gran resistència, que garanteixen la màxima durabilitat i rendiment. S'utilitzen habitualment en mineria, construcció i aplicacions industrials, i estan disponibles tant en configuracions horitzontals com verticals.
Paràmetre del producte
Bomba de purins accionada per motor
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba de purins |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 1.1-1200kw |
| Talla de sortida | Menys o igual a 300 mm |
| Flux | 4.5-5400m³/ H |
| Cap | 6-118m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil/acer colat/acer inoxidable |
Característiques del producte
La nostra empresa és un fabricant professional especialitzat en la producció. És el fabricant de bombes multietapa més gran de la Xina central i del sud. Té més de 30 anys d'història de producció, la sèrie de productes té especificacions completes i una àmplia gamma d'aplicacions.
01
Alta eficiència i estalvi energètic
Adherint-nos a la producció especialitzada, disposem de mètodes únics per a la selecció de models de productes, la fabricació de motlles i el procés de fosa de components hidràulics.
02
Equip de procés avançat
Per tal de garantir el rendiment del muntatge dels productes, la nostra empresa va importar equips avançats de neteja de peces de l'estranger, i cada peça es va netejar acuradament abans del muntatge final.
03
Estructura única
Instal·leu un anell de segellat en forma d'O a la superfície d'acoblament de l'anell d'equilibri i la bomba per evitar que l'aigua a alta pressió entri a la cambra d'equilibri, reduir el desgast de la placa d'equilibri i allargar la vida útil del producte.
04
Selecció raonable de materials
El material de la placa d'equilibri i l'anell d'equilibri pot ser de carbur de superfície, acer aliat o QT600Mn, ferro colat dúctil d'aliatge segons les diferents necessitats de l'usuari.
Avantatge de l'empresa
30 anys d'investigació i desenvolupament del fabricant de bombes multietapa
Procés de producció del so
L'empresa té una forta força, equips de producció avançats, mitjans de detecció perfectes i un grup de talents d'alta qualitat. Produïm una àmplia gamma de productes amb especificacions completes.
Serveix àmpliament als usuaris
S'utilitza àmpliament en carbó, mineria, petroli, indústria química. Tèxtil, construcció urbana, fabricació de paper, metal·lúrgia, regadiu i altres indústries.
Sistema complet de gestió de la qualitat
L'empresa segueix avançant. Innovant i desenvolupant-se, ha format un conjunt complet de sistemes de gestió de la qualitat a llarg termini i està equipada amb un equip de servei postvenda i servei d'instal·lació tècnicament competent per alleujar les vostres preocupacions.
Forta capacitat de fabricació
Actualment, l'empresa produeix 26 sèries, 280 varietats i més de 900 especificacions de productes de bomba.
PMF
P: QUIN ÉS EL SEU MOQ?
P: QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
P: QUINS CERTIFICATS TÉ?
P: I LA GARANTIA?
P: POTS FER MARCA OEM?
P: QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
P: ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
P: COM SUBSTITUIR LES PARTS?
P: QUALITAT FIABLE?
P: COM COMPRAR LES NOSTRES BOMBES?
P: PODEM VISITAR LA FÀBRICA PER APRENDRE EL PROCÉS DE PRODUCCIÓ?
P: QUINS PAÏSOS TENIU CLIENTS AL MÓN?
Etiquetes populars: Bomba de purins impulsada per motor, fabricants de bombes de purins impulsades per motor de la Xina
Paràmetres del producte
| Flux (Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Cap (H): | 6-118m |
| Pressió: | 0,06MPa-1,18MPa |
| Calibre: | Menys o igual a 300 mm |
| Potència: | 1.1-1200kw |
| Temperatura mitjana: | -20 grau -260(per sobre de 80 graus, especifiqueu-ho) |
| Material: | Ferro dúctil / acer fos / metall resistent al desgast / cautxú / acer inoxidable, etc |
| Àmbit d'aplicació: | S'utilitza àmpliament en metal·lúrgia, mineria, carbó, energia elèctrica, materials de construcció i altres sectors industrials per transportar purins abrasius i corrosius que contenen partícules sòlides i fins i tot purins abrasius forts i d'alta concentració. Es pot executar en sèrie o paral·lel segons sigui necessari. |
Un parell de
Bomba de purins industrialSegüent
Bomba d'aspiració de purinsEnviar la consulta













