Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció dels productes

La bomba de reg de pou profund és una solució clàssica adaptada per satisfer els estrictes requisits d'extracció d'aigua de pou profund, especialment en l'àmbit agrícola. Se centra en l'eficiència energètica, la durabilitat i la versatilitat. És una eina valuosa per al reg agrícola i pot operar a profunditats considerables sota terra, la qual cosa la converteix en una opció ideal per als agricultors i gestors agrícoles.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba multietapa |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | 3-360 kW |
| Talla de sortida | Inferior o igual a 600 mm |
| Flux | 5-750m³/ h |
| Cap | 25-1000m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil, etc. |
Vídeo de productes
Característiques del producte
Disseny -alta eficiència:Incorporant un sistema d'impulsor de diverses etapes, la sèrie de bombes de reg de pous profunds HNYB ofereix una eficiència excepcional, capaç d'aixecar aigua de fonts profundes amb una despesa energètica mínima. Aquest disseny garanteix un elevat volum d'aigua a la superfície, ideal per a grans necessitats de reg.
Construcció duradora:Construït per durar, cada component de la sèrie de bombes de reg de pous profunds HNYB està fabricat amb materials d'alt -grau i resistents a la corrosió-com l'acer inoxidable. Això garanteix la longevitat i la fiabilitat de la bomba, fins i tot en les condicions difícils que sovint es troben als pous profunds.
Funcionament submergible:Dissenyades per submergir-se completament, les bombes de reg de pous profunds HNYB funcionen sota la superfície de l'aigua. Aquest disseny submergible redueix l'energia necessària per elevar l'aigua, reduint significativament els costos operatius i millorant l'eficiència d'extracció d'aigua.

Certificació de producte

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

Certificació de producte CE

Certificació de producte EAC

Proveïdor verificat
La nostra adreça
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Xina
Número de WhatsApp
+86 158 3619 1545
-Correu electrònic
sales@hnybpumps.com

Etiquetes populars: bomba de reg de pou profund, fabricants de bombes de reg de pou profund de la Xina
Paràmetres del producte
| Caudal: | 5-750m³/ h |
| Cap: | 25-1000m |
| Mida de sortida: | Inferior o igual a 600 mm |
| Potència: | 3-360 kW |
| Temperatura mitjana: | 0-120 graus (per sobre de 80 graus, si us plau, expliqueu) |
| Material: | Ferro colat/ferro dúctil, etc. |
| Aplicació: | És adequat per a la presa d'aigua subterrània, el reg de terres de cultiu, el subministrament d'aigua i els projectes de drenatge a les ciutats, empreses industrials i mineres, desenvolupament i utilització geotèrmica, projectes de calefacció d'hivern, etc. |
Un parell de
Bomba elèctrica d'aigua per a pou profundEnviar la consulta










