Descripció
Paràmetres tècnics
Bomba elèctrica d'aigua per a pou profund

La bomba d'aigua elèctrica per a pous profunds és una solució de bomba d'aigua elèctrica avançada dissenyada per a l'extracció d'aigua de pou profund. La sèrie pot satisfer una àmplia gamma de necessitats, des d'aplicacions residencials, agrícoles fins a industrials, proporcionant una manera fiable i eficient d'accedir a fonts d'aigua subterrània profundes.
Paràmetre del producte
| Suport personalitzat | OEM, ODM, OBM |
| Font d'alimentació | Elèctric |
| Nom de marca | HNYB |
| Estructura | Bomba elèctrica d'aigua |
| Aplicació | Calderes industrials, Utilitats industrials, Reg i Agricultura, Indústria minera, Captació d'aigua bruta |
| Lloc d'origen | Henan, Xina |
| Poder | {}kw |
| Talla de sortida | Inferior o igual a 600 mm |
| Flux | 5-750m³/ H |
| Cap | 25-1000m |
| Material | Ferro colat/ferro dúctil, etc. |
Vídeo de productes
Característiques del producte
Construcció robusta:Bomba HNYB Fabricada amb materials resistents a la corrosió com ara acer inoxidable per a la carcassa de la bomba, l'eix i els impulsors, la bomba HNYB està construïda per durar. Està dissenyat per suportar condicions dures dins de pous profunds, inclòs un alt contingut de minerals i diferents nivells de pH.
Àmplia gamma d'aplicacions:Tant si es tracta de subministrar aigua per a una llar rural, regar camps o subministrar aigua per a processos industrials, la bomba HNYB és prou versàtil per satisfer les diverses necessitats de subministrament d'aigua de fonts d'aigua subterrània profundes.
Fàcil instal·lació i manteniment:El disseny compacte i integrat de la bomba HNYB permet una instal·lació senzilla en diversos diàmetres de pou. El seu disseny també facilita l'accés als components interns per al manteniment, assegurant la fiabilitat i el rendiment a llarg termini.
01
Alta eficiència i estalvi energètic
Adherint-nos a la producció especialitzada, disposem de mètodes únics per a la selecció de models de productes, la fabricació de motlles i el procés de fosa de components hidràulics.
02
Equips de procés avançats
Per tal de garantir el rendiment del muntatge dels productes, la nostra empresa va importar equips avançats de neteja de peces de l'estranger, i cada peça es va netejar acuradament abans del muntatge final.
03
Estructura única
Instal·leu un anell de segellat en forma d'O a la superfície d'acoblament de l'anell d'equilibri i la bomba per evitar que l'aigua a alta pressió entri a la cambra d'equilibri, reduir el desgast de la placa d'equilibri i allargar la vida útil del producte.
04
Selecció raonable de materials
El material de la placa d'equilibri i l'anell d'equilibri pot ser de carbur de superfície, acer aliat o QT600Mn, aliatge de ferro colat dúctil segons les diferents necessitats de l'usuari.
Avantatge de l'empresa
30 anys d'investigació i desenvolupament del fabricant de bombes multietapa
Procés de producció del so
L'empresa té una forta força, equips de producció avançats, mitjans de detecció perfectes i un grup de talents d'alta qualitat. Produïm una àmplia gamma de productes amb especificacions completes.
Serveix àmpliament als usuaris
S'utilitza àmpliament en carbó, mineria, petroli, indústria química. Tèxtil, construcció urbana, fabricació de paper, metal·lúrgia, regadiu i altres indústries.
Sistema complet de gestió de la qualitat
L'empresa segueix avançant. Innovant i desenvolupant-se, ha format un conjunt complet de sistemes de gestió de la qualitat a llarg termini i està equipada amb un equip de servei postvenda i servei d'instal·lació tècnicament competent per alleujar les vostres preocupacions.
Forta capacitat de fabricació
Actualment, l'empresa produeix 26 sèries, 280 varietats i més de 900 especificacions de productes de bomba.
Certificacions
Creeu una solució integral per a una gestió eficient del robatori humà

certificació del producte

certificació del producte

certificació del producte

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat

Proveïdor verificat
PMF
P: QUIN ÉS EL SEU MOQ?
P: QUIN ÉS EL PREU DEL PRODUCTE?
P: QUINES SÓN ELS TEUS TERMES DE PAGAMENT?
P: QUINS CERTIFICATS TÉ?
P: I LA GARANTIA?
P: POTS FER MARCA OEM?
P: QUIN ÉS EL TEMPS DE LLIURAMENT?
P: ETS UNA FÀBRICA O UNA EMPRESA COMERCIAL?
P: COM SUBSTITUIR LES PARTS?
P: QUALITAT FIABLE?
P: COM COMPRAR LES NOSTRES BOMBES?
P: PODEM VISITAR LA FÀBRICA PER APRENDRE EL PROCÉS DE PRODUCCIÓ?
P: QUINS PAÏSOS TENIU CLIENTS AL MÓN?
Etiquetes populars: bomba d'aigua elèctrica per a pous profunds, bomba d'aigua elèctrica de la Xina per a fabricants de pous profunds
Paràmetres del producte
| Caudal: | 5-750m³/ h |
| Cap: | 25-1000m |
| Mida de sortida: | Inferior o igual a 600 mm |
| Potència: | {}kw |
| Temperatura mitjana: | 0-120 grau (per sobre de 80 graus, si us plau, explica) |
| Material: | Ferro colat/ferro dúctil, etc. |
| Aplicació: | És adequat per a la presa d'aigua subterrània, el reg de terres de cultiu, el subministrament d'aigua i els projectes de drenatge a les ciutats, empreses industrials i mineres, desenvolupament i utilització geotèrmica, projectes de calefacció d'hivern, etc. |
Un parell de
Bomba d'aigua de pou profund submergibleSegüent
Bomba de reg de pou profundEnviar la consulta











